• مخابرات کرمانشاه

فارکرای 5

بازی فارکرای ۵ برای کامپیوتر Far Cry 5 : Gold Edition یک بازی مهیج و فوق العاده هیجان انگیز از سری بازی های فارکرای است. Far Cry 5 یک بازی تیراندازی اول شخص است. این یک ورودی جدید در سری بازی های Far Cry است و این نسخه جدید در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۱۸ منتشر شده است. داستان این بازی در ایالت خیالی مونتانا برگزار می شود جایی که ژوزف سید و فرمان او پروژه گیت Eden را به عهده دارند و دارای یک حکومت دیکتاتوری در این منطقه هستند. داستان بازی به دنبال یک معاون مستعار نامعلوم است که با نیروی کار خود در ایالت هوپ فرود می آید و در کنار گروه هایی از مقاومت برای آزاد کردن شهر از دروازه ادن کار می کنند و با نیرو های مخالف خود می جنگند.

همانند نسخه های قبلی فارکرای ۵ یک بازی تیراندازی به صورت اول شخص مبتنی بر عمل است که در یک محیط باز جهانی قرار دارد که بازیکنان می توانند به وسیله وسایل نقلیه یا به صورت پیاده آن هم به شکل آزادانه منطقه را مورد بررسی قرار دهند. بر خلاف نسخه قبلی که در آن بازیکن نقش شخصیت مجموعه را بر عهده دارد این بازی به بازیکن امکان می دهد ظاهر شخصیت خود را سفارشی کند. همچنین انواع مختلفی از سلاح های متنوع و انفجاری برای مقابله با دشمنان برای شما به طور سفارشی در نظر گرفته شده است. پس از اتمام مأموریت های مقدماتی بازی بیشتر جهان در دسترس شماست و می توانید به همان میزان تلاش خودتان آن را گسترش دهید و پیشرفت کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • دارای انواع متنوعی از سلاح ها و بمب ها
  • گرافیک فوق العاده و خیره کننده

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 503 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center