Ignatius

 

بازی در سرزمین Ignatius – ایگناتیوس

Ignatius – ایگناتیوس بازی با سبک و سیاق پازلی معمایی با پس زمینه ماجراجویی. این بازی که بسیار شبیه به فیلم های بی صدا (صامت) قرن ۱۹ میلادی است. طراحی گرافیکی این بازی ترکیبی از زیبای شناختی، طراحی دستی، هنر دکو، بخار و … است که یک سبک متفاوت را نمایش می دهد.

اگر به بازی LIMBO علاقه مند هستید حتما ماجراجوی اگناتیوس نیز برای شما قابل توجه است. بازی ما را به دنیای سیاه و سفید سورئال می برد جای که باید به جای یک شخصیت کارتی با نام Ignatius به کشف این دنیا بپردازیم. کارکتر اصلی این بازی یک پسر بچه است که از زندگی یکنواخت و کسل کنند خود خسته شده است. در یک شب مهتابی یک چیز غیر منتظره ای اتفاق می افتاد، چیزی که زندگی یکنواخت او را دگرگون می کند. او با یک کارگردان مرموز تئاتر به نام ویگو که او را با واقعیت های فیلم  oneiric آشنا می کند روبرو می شود.

بازیکن در این بازی وظیفه دارد راه خود را برای عبور از این دنیا پیدا کند. در این بازی با موانع منطقی کودکانه ای برخورد خواهیم کرد و با روسا مبارزه می کنیمو یک سفر با محیطی جذاب و پر از موجودات عجیب و غریب خواهیم داشت. در طول بازی قطعاتی از یک کتاب را پیدا خواهیم کرد که به حل معما های بازی کمک می کند و نشان میدهد که اتفاقات چگونه سرنوشت ما را تحت تاثیر قرار میدهد.

ویژگی های منحصر به فرد بازی Ignatius :

– طراحی منحصر به فرد بصری به سبک فیلم صامت و نقاشی دست
ملودی صدا و موسیقی
دو نوع کنترل قابل انتخاب
– نقشه های متنوع و جالب
“ذخیره در هر نقطه”

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود عمومی

مشخصات

دانـــــلود

  • 732 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center