• مخابرات کرمانشاه

گیتار

 

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه برخی افراد می توانند تنها یک گیتار بردارند و آهنگ مورد علاقه خود را بنوازند؟ با این فیلم آموزش نواختن گیتار شما هم می توانید این کار را انجام دهید! دوره آموزش گیتار پیش رو یک برنامه گام به گام و نوت به نوت را برای شما فراهم می آورد که نواختن گیتار را در یک دوره زمانی بسیار سریع به شما می آموزد. هیچ میانبری وجود ندارد، اما چیزهایی وجود دارند که انجام دهید تا بتوانید روند آموزش را در چند ماه سرعت ببخشید. این روش چندین مرتبه روی تک تک دانش آموزان واقعی مورد آزمایش قرار گرفته است. و می توانیم تضمین کنیم که شما سریع تر از آنچه فکر می کنید نواختن گیتار را خواهید آموخت.

دوره آموزشی ابتدا مراحل موردنیاز شما را ارائه می دهد. سپس با نمونه های عملی و تمرینات آموزشی واقعی پیش می رویم. این دوره همچنین با فایل های mp3 قابل داتنلود همراه است. در نتیجه لازم نیست برای تمرین کردن مقابل کامپیوتر بنشینید. همچنین یک کتاب نوت مصور ۴۲ صفحه ای رایگان به شما ارائه خواهد شد. این کتاب از طریق از طریق بسیاری از جنبه های مورد بحث در دوره قدم به قدم با شما همراه است و به شما می آموزد که چگونه با شیوه ای بسیار سریع و مؤثر در نواختن گیتار استاد شوید.

این دوره برای گیتاریست هایی تهیه شده که به طور جدی به دنبال پیشرفت به عنوان یک موسیقیدان و یک جهش بزرگ از سطح مبتدی هستند. اگر آماده هستید… با ما همراه باشید. پشیمان نمی شوید!

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 347 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center