The great wall

 

فیلم فانتزی-اکشن The great wall “دیوار بزرگ” که با همکاری چین و آمریکا تولید شده است، مانند یک نسخه McDonald’s-ified از یک فیلم چینی به نظر نمی رسد. درست است، وقتی مربع جاوید مت دیمون پهلو به پهلوی سربازان چینی با هیولا های بیگانه مبارزه می کند، فیلم گاهی اوقات مثل یک حماسه اکشن دیدنی و جذاب با بودجه بزرگ و همراه با یک قهرمان سبک غربی عصر طلایی حس می شود.

اما سازندگان “دیوار بزرگ” موفق شدند که در آن بسیاری از ترس غربی ها را به سوی گام برداشتن ببرند، به عبارت دیگر با ارزش گذاری طعنه آمیز بر اصول اشتراکی عاری از نفس پرستی که به یک معیار و محک فرهنگی سینمای مدرن چینی تبدیل شده است. “دیوار بزرگ” است مشکلات قابل توجهی دارد – اما سر دسته اصلی در میان پاداش و اجر آن، توانایی اش برای ازدواج شرقی آن و احساسات غربی است.

صحنه های اکشن فیلم The great wall نیز یک حس دقیق، مسئولیت مشترک را با مثال می فهمانند که یک نفر به ندرت در بازی های تماشایی اکشن می بیند. ارتش به عنوان یک واحد با هم کار می کند، شما می توانید تصور کنید چقدر سخت است که فلسفه ممکن است وادار کرده باشد با توجه به اینکه برای تمرکز روی دو مانور درگیری مسلحانه ارتش های جنگی به یک بودجه به اندازه کافی بزرگ نیاز دارد. اما نه، علیرغم برتری شبیه سازی های کامپیوتری، اکشن فیلم The great wall قطعاتی که نه فقط به طور هیجان انگیز در مقیاس بزرگند بلکه قطعاتی که بطور عینی دارای شورو شعف هستند را تنظیم می کند. تعداد انگشت شماری از سکانس های اکشن دیمون محور وجود دارند، که به خوبی طراحی و کارگردانی شده باشند. اما فریب خوردن با سکانس هایی که بر جنگ فاقد شخصیت تمرکز دارند بسیار آسان است. در سکانس های بعدی، بخش هنری عضلات به هم پیوسته آن ها را با هر کلاه خود به شکل lionhead و سلاح تهاجمی خاردار خم می کند. چه کسی می تواند پس از تماشای یک گروه از افراد آویزان که همه چیز را پرتاب می کنند، بی اعتنا باقی بماند؟!

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 3,236 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center