• مخابرات کرمانشاه

بیت کوین

کتاب همه چیز درباره بیت کوین Book Everything About Bitcoin یک کتاب جذاب و خواندنی درباره ی بیت کوین است. بیت‌کوین یا همان Bitcoin یک نوآوری اینترنتی با کارکرد های مشابه پول بی‌ پشتوانه یا پول حکومتی است نوآوری بودن بیت کوین به این معناست که خالقان آن توانسته‌ اند آن را در مدت کوتاهی از یک ایده به یک واقعیت اثرگذار بر دنیای اقتصاد و مراکز سیاست پژوهی مبدل کنند. زیرا در چند سال گذشته ارزش بیت کوین در بازار های جهانی از چند صدم دلار به چند هزار دلار افزایش یافته‌ است و جدید ترین اخبار حاکی از آن است که رکورد تازه ای را در برابر دلار به ثبت رساند و ارزش هر بیت کوین در برابر یک واحد پول آمریکا به حدود ۱۸ هزار دلار رسیده است.

شبکه بیت کوین سیستم کنترل کننده متمرکز ندارد و توسط هیچ سازمان، موسسه یا نهاد دولتی اداره نمی‌شود زمان متوسط تأیید هر انتقال بیت‌ کوین تقریباً ده دقیقه است. انتقال پول از یک نقطه به نقطه دیگر در تمام شبکه اطلاع‌رسانی شده و تمام نقاط از آن آگاه خواهند شد. قبل از ابداع بیت کوین سیستم‌ های مالی آنلاین برای امنیت به یک سیستم کنترل‌ کننده مرکزی احتیاج داشتند.

ساتوشی ناکاموتو با ابداع یک شیوه اثبات کار در شبکه همتا به همتا راهی جایگزین پیشنهاد کرد بیت کوین پروژه‌ای نسبتاً جدید و شدیداً تحت توسعه است به همین دلیل توسعه دهندگان آن به کاربران توصیه می‌ کنند که به آن به عنوان یک نرم‌ افزار آزمایشی نگاه کنند.

کتاب همه چیز درباره کوین Book Everything About Bitcoin نگاهی اجمالی بر چگونگی پیدایش، تاریخچه و مجموعه مقالاتی به‌ منظور آشنایی هر چه بیشتر با بیت‌ کوین و بلاک‌ چین است.  جالب‌ ترین، عجیب‌ ترین و کمی هم حسرت‌ برانگیز ترین اخبار این روزها خبر افزایش ارزش بیت‌کوین(Bitcoin) باشد پس نامیا دانلود به شما پیشنهاد می کند این کتاب چالش برانگیز دنیای امروز را حتماً مطالعه کنید و اطلاعات خود را گسترش دهید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 625 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center