صحیفه سجادیه

صحیفه سجادیه کتاب مقدس سجاد کتاب دعاوی مربوط به علی بن حسین زین العابدین نوه بزرگ حضرت محمد (ص) است. با توجه به روایات، گفته شده است که این کتاب پس از نبرد کربلا در تاریخ (۶۸۰ میلادی) تشکیل شده است و رابطه بین مرد و خدا را توصیف می کند. اگر چه این کتاب عمدتاً مجموعه ای از دانش و اندیشه اسلامی در فرم تقاضا است، گفته شده که نقش مهمی در قیام علیه امویان داشته است. به گفته برخی از دانشمندان الصحیح السجاجیه یک نمونه از بالاترین فرم فصاحت است و مطالب آن در بسیاری از کتاب های تفسیر شرح و توضیح داده شده است. قسمت اصلی کتاب موتواوتی است اما در طول سال ها تعدادی از محققان به آن افزوده اند. صحیفه سجادیه نام های متعددی از قبیل : خواهر قرآن، انجیل مقدس مقدس و مزامیر سلسله محمد نامیده می شود که به وضوح نشان دهنده اهمیت کتاب برای شیعه اسلام است.

صحیفه سجادیه قدیمی ترین کتاب مقدس در منابع اسلامی و یکی از معروف ترین آثار در اوایل دوره معنویت اسلامی می باشد. این‌ کتاب یکی از بزرگترین گنجینه های امروز ما است و شامل دعا هایی است که هر شخصی می تواند از آن بهره مند شود. این کتاب جامع ترین اطلاعات نماز، پایه و اساس ابعاد عملی دین، معنویت زندگی امام سجاد را بیان نموده است. صحیفه سجادیه مجموعه‌ای از ۷۵ دعا و نیایش است. این کتاب یکی از کتاب های است که شامل احادیث بسیار زیادی می باشد و بیشتر احادیث آن به صورت خطی بیان شده است.

در واقع وب سایت نامیا دانلود در نظر گرفته است تا گزیده ای از نیایش های امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه با صوت فارسی برای شما عزیزان ارائه دهد. این کتاب صوتی مجموعه ای از دعاوی و نماز زمزمه که توسط نوه بزرگ پیامبر (ص) تشکیل شده است و امیدوارم که مورد استفاده شما قرار بگیرد.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 334 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center