نرم افزار مدیریت پسورد

نرم افزار مدیریت پسورد ۱Password برای کامپیوتر، یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن کمک به کاربران در جهت مدیریت پسورد های مختلف خود و بایادآوری به آن ها در زمان نیاز است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که : این نرم افزار به شما کمک می کند تا تمام پسورد های ود را مرتب کرده و همچنین به شما کمک می کند تا تمام اطلاعاتی که در رابطه با رمز خود دارید از دست دیگران در امان نگه دارید. با استفاده از این نرم افزار خرید آنلاین بسیار ساده تر خواهد بود. به عنوان مثال زمانی که می خواهید اطلاعات کارت خود را بر روی یک سایت برای خرید یک جنس قرار دهید.

این اطلاعات به صورت خودکار بر روی صفحه ظاهر خواهند شد. این قابلیت به شما کمک می کند تا به سرعت خرید خود را انجام دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید. به کمک این برنامه قادر خواهید بود که تمامی پسورد های خود را یادداشت کرده و از آن ها به وسیله ی یک کلمه ی عبور واحد محافظت نمایید. امینت این نرم افزار بسیار بالاست و نمی توان به صورت معمول به رمز های قرار گرفته در آن دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار ۱Password :

  • یکی از ویژگی های این نرم افزار این است که به شما کمک می کند تا پسورد هایی با ایمنی بسیار بالا بسازید. به این شکل که شما تعداد کاراکتر های رمز مورد نظر را وارد کرده و این نرم افزار به شما پسوردی کاملا تصادفی می دهد تا امکان بدست آوردن آن برای دیگران بسیار کم باشد.
  • این نرم افزار به راحتی با نمونه اندرویدی خود سینک خواهد شد و شما میتوانید تمام اطلاعات خود را بر روی تمام دستگاه های خود داشته باشید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 198 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center