Collegiate Words

 

مجموعه لغات زبان انگلیسی به همراه تلفظ صحیح ۵۰۰۰ Collegiate Words یک مجموعه برای آموزش لغات زبان انگلیسی به همراه تلفظ صحیح کلمات است و تمامی لغات دارای تعاریف کوتاهی هستند که این امر روند یادگیری و مرور را تسریع می بخشد و باعث می شود که دانشجویان و زبان آموزان به راحتی توضیحات را متوجه شوند. با این روش شما می توانید در طول یک ماه تمامی کلمات این مجموعه را فرا بگیرید و کافی است فقط ۱۵ دقیقه در روز وقت خود را به خواندن واژگان این مجموعه اختصاص دهید.

شما می توانید با تسلط به ۵۰۰۰ کلمه انگلیسی موجود در این مجموعه برای آزمون های تافل TOEFL، آیلتس IELTS، جی آر ایی GRE و نیز سایر آزمون ها به طور کامل آماده شوید همچنین کلیه لغات و معانی موجود در این مجموعه توسط یک فرد آمریکایی باز خوانی می شود و شما به طور صحصیح تلفظ لغات را فرا می گیرید.

Collegiate Words همانند سایر مجموعه های آموزش لغت برای دانشجویان و دانشگاهیان کاربردی می باشد و هدف این مجموعه آموزش صحیح کلمات کاربردی و ضروری انگلیسی به دانشجویان و زبان آموزان است. قسمت عمده آموزش این مجموعه بر اساس فایل های صوتی و شنیداری است در واقع آموزش کلمات از طریق فایل های صوتی علاوه بر آموزش کلمات انگلیسی سبب می شود که مهارت های گوش کردن و تلفظ انگلیسی نیز تقویت شود.

مجموعه لغات زبان در قالب فایل های PDF و MP3 ارائه شده است و فایل های صوتی مجموعه منطبق بر فایل پی دی اف طراحی شده است همچنین لغات در این مجموعه براساس حروف الفبا چیده شده اند و زبان آموزان و داوطلبان به راحتی می توانند هر لغتی را که بخواهند فرا بگیرند. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با ساده ترین روش کلمات و واژگان کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهد.

ویژگی های کلیدی:

  • استفاده برای عموم و بدون محدودیت.
  • حجم کم
  • مجموعه ای کاربردی برای آموزش زبان انگلیسی.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 567 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

2 پاسخ به “دانلود ۵۰۰۰ Collegiate Words مجموعه لغات زبان انگلیسی به همراه تلفظ صحیح”

  1. ایران گفت:

    لینک ها ایراد دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center