• مخابرات کرمانشاه

English Dictionary

 

نرم افزار موبایل پایگاه اطلاعاتی بزرگ واژگان انگلیسی Advanced English Dictionary and Thesaurus یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه ی تلفن همراه و آموزش زبان است که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است و توسط استودیوی معروف برنامه سازی MobiSystems برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر شده است. Advanced English Dictionary and Thesaurus نام یک پایگاه اطلاعاتی بسیار متنوع زبان انگلیسی می باشد که دارای ۱۴۰،۰۰۰ مدخل و بیش از ۱٫۴ میلیون کلمه است که توسط آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه پرینستون ایجاد شده است.

اجبار و اصرار ما به استفاده از ديكشنري به زماني برمي گشت كه دسترسي آسان به اطلاعات کامپيوتر، فايل هاي صوتي يا تصويري و اينترنت وجود نداشت يا بسيار دشوار بود زماني كه حتي بسياري از کتاب هاي آموزشي، نوار كاست يا فايل صوتي همراه نداشتند و بيشتر زبان آموزان دسترسي مستقيم شنيداري به تلفظ طبيعي لغات در جمله ها نداشته و مجبور بودند با هزار زحمت تلفظ درست را از روي علائم Phonetics پيدا کرده و آن را در تخيل خود شبيه سازي كنند. حال به جای استفاده از قالب سنتی واژه نامه ها، دیکشنری WordNet با روشی نو آورانه و راحت گرد آوری و تنظیم شده است.

این دیکشنری حرفه ای لغات انگلیسی اسامی، افعال، صفات و قید ها در گروه های هم معنی قرار داده شده اند و با ارتباطی شناختی و منطقی بین آن ها اتصال برقرار شده است. علاوه بر تعریف ساده، فرهنگ لغت نشان می دهد که چگونه هر کلمه با مترادف ها، متضادها و کلمات مشابه مرتبط است و نوع تلفظ درست لغات به چه صورتی می باشد. اگر به دنبال دیکشنری کامل در عین حال حرفه ای برای دستگاه اندرویدی خود می باشید این برنامه می تواند نیاز شما در این زمینه را برطرف کند.

ویژگی های کلیدی :

  • دسترسی آسان
  • دارای رابط و محیط کاربری ساده و روان
  • قابل استفاده برای همه ی افراد

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 255 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

بیت کوین

upload center