تاکتیک های پیشرفته

فیلم آموزشی تاکتیک های پیشرفته دفاع Advanced Tactics Logical Defense Solutions یک فیلم آموزشی قدرتمند و کاربردی در زمینه ی تاکتیک های پیشرفته دفاع می باشد که در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی اسلحه سازی guns magazine ساخته شده است و در اختیار علاقه مندان به این رشته ها قرار داده شده است. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر در یک شرایط سخت قرار گیرید چگونه باید از خودتان دفاع کنید و جان خود و یا حتی اطرافیان خود را نجات دهید؟

در فیلم آموزشی تاکتیک های پیشرفته دفاع Advanced Tactics Logical Defense Solutions کارشناس سلاح های گرم کلینت اسمیت راه حل های دفاع منطقی و تاکتیک های پیشرفته را به صریح و شفاف توضیح می دهد تا شما بیشتر با این تاکتیک های پیشرفته و منطقی آشنا شوید ودرباره ی آن ها اطلاعات کسب کنید.

این کارشناس خبره در این ویدیو  آموزشی می کوشد تا شما را برای زمانی آماده کند که در خطر هستید بی شک یکی از راه های دفاع از خود دفاع با سلاح های گرم است ولی اگر طریقه ی درست استفاده از آن را یاد نگیریم خود سلاح نیز می تواند برای خودمان خطر آفرین باشد به همین دلیل آقای کلینت اسمیت در فیلم آموزشی Advanced Tactics Logical Defense Solutions  تلاش می کند تا نحوه ی صحیح استفاده از سلاح های سبک و سنگین را به شما به صورت عملی و تئوری توضیح دهد. فیلم آموزشی تاکتیک های پیشرفته دفاع یکی از کامل ترین فیلم های آموزش دفاع شخصی در سال ۲۰۱۴ می باشد این فیلم موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است.

اگر از علاقه مندان و طرفداران این سبک از فیلم های آموزشی هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم آموزشی را از وب سایت ما به صورت رایگان دانلود کنید.

مشخصات فیلم آموزشی Advanced Tactics Logical Defense Solutions :

ژانر : آموزشی

شرکت سازنده :  گان مگزین guns magazine

مدرس : کلینت اسمیت

مدت زمان آموزش : ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه

زبان : انگلیسی

دانـــــلود عمومی

مشخصات

دانـــــلود

  • 611 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center