AHC Incredible Inventions

 

مستند اختراعات شگفت انگیز AHC Incredible Inventions Series 1 2017 یک مستند زیبا و دیدنی برای علاقه مندان به ستند های علمی و مهندسی است. مستند اختراعات شگفت انگیز AHC Incredible Inventions Series 1 2017 درباره اختراعات شگفت انگیزی می باشد که به صورت باور نکردنی می تواند جهان را تغییر داده و برخی از تحولات این جهان را در آینده ای نه چندان دور رقم بزند. مستند AHC Incredible Inventions Series 1 2017 در ۱۰ قسمت آماده شده است و در هر قسمت به بررسی یک اختراع می پردازد و به طور مفصل در مورد آن صحبت می کند.

از اختراعات مورد توجه می توان به بالن های هوای گرم و چگونگی ساخت اقلام روزانه اشاره کرد که شاید شکل دهنده برخی از عادت های روزانه ما انسان ها نیز شده اند. دوچرخه هایی که از انرژی طبیعی استفاده می کنند و همچنین ساعت های مچی از جمله آن ها هستندکه همه و همه  حاصل و ثمره تلاش فکری و تراوش ذهنی مخترعان است که در قالب یک محصول صنعتی یا فرآیند صنعتی  که وارد بازار صنعت کرده اند.

شما با دانلود این مستند برخی از اختراع های مهمی که در تاریخ ثبت شده اند را نظاره گر خواهید بود که چگونه پا به دنیای ما گذاشته اند و جز جدا نشدنی از زندگی ما شده اند. برخی از این اختراعات در زمینه انرژی بوده است و برخی نیز زمینه ارتش و نظامی که تغییرات زیادی را برای ابر قدرت های جهان ایجاد کرده است. اختراع های نظیر LED و تستر نیز به عنوان اقلام مهمی یاد می شوند که در مستند به طور مفصل در هر قسمت در مورد آن ها صحبت می شود. اگر از علاقه مندان به این سری از مستند ها می باشید ما به شما این مستند را پیشنهاد می کنیم.

مشخصات مستند :

  • عنوان مستند: AHC Incredible Inventions Series 1 2017 – اختراعات شگفت انگیز
  • زبان: انگلیسی

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 414 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center