• مخابرات کرمانشاه

Altair WinProp

مجموعه نرم افزارهای طراحی و برنامه ریزی شبکه های بی سیم و ارتباطات رادیویی Altair WinProp v14.5 Suite یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه طراحی و برنامه ریزی شبکه های رادیویی و انتشار وایرلس است که می تواند برای طراحی انواع شبکه های بی سیم با کاربرد ها و گستره های متفاوت از شبکه های ماهواره ای گرفته تا زمینی و همچنین ارتباطات رادیویی داخلی، روستایی یا شهری به کار گرفته شود. علی رغم تصور عام استفاده از شبکه های بی سیم با استاندارد  Wi-Fi  تنها به خانه ها و محیط های داخلی محدود نمی شود.

نیازسنجی مناسب ، انتخاب صحیح تجهیزات و طراحی مهندسی شبکه می تواند استفاده از این تکنولوژی را با توجه به هزینه تجهیزات، راه اندازی و نگهداری بسیار مناسب تر در مقایسه با فن آوری های دیگر بسط و گسترش دهد. انواعی از کاربرد های این فن آوری را می توان در شهرک های صنعتی، کمپ های کارگاهی، محیط ها و کمپ های آموزشی، پالایشگاه ها، مجتمع های تفریحی و توریستی، هتل ها و بیمارستان ها ذکر کرد.

مدل های انتشار موج نوآورانه ای که Altair WinProp ارائه می دهد دقت بالایی داشته و زمان پردازش کوتاهی را نیاز دارند. این مجموعه به عنوان نرم افزاری استاندارد برای طراحی شبکه های رادیویی و انتشار وایرلس در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر این تمام مدل های انتشار و شبکه های شبیه سازی شده توسط این نرم افزار جمع آوری شده و در قالب پلاگین های مختلف قابل استفاده هستند.

ویژگی های کلیدی : 

  • ProMan : برنامه ریزی شبکه های رادیویی و مدل های انتشار موج
  • TuMan: ویرایشگر آنتن گرافیکی برای مدل های آنتن دو بعدی و سه بعدی
  • WallMan : ویرایشگر گرافیکی برای پایگاه داده وکتور ها
  •  CoMan: شبیه ساز اتصال برای سنسور و شبکه های MESH
  • AMan: ویرایشگر آنتن گرافیکی برای مدل های آنتن دو بعدی و سه بعدی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 288 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

بیت کوین

upload center