• مخابرات کرمانشاه

بابیلون

Babylon نام تجاری شرکتی از مجموع شرکت های زیر مجموعه Formula است که در سال ۱۹۹۷ اقدام به طراحی نرم افزار رایگان بابیلون نمود و این نرم افزار را به صورت رایگان تا سال ۲۰۰۱ در اختیار کاربران قرار داد و از این تاریخ اقدام به ارائه نسخه تجاری نمود.

بابیلون یک منرجم و فرهنگ لغت کامل برای تمام کسانی است که به طور مداوم با زبان های متعددی سر و کار داند. بابیلون از جنبه های متعددی قابل استفاده است . ساختار اصلی این برنامه از یک پنجره با قبلیت جستجو کلمات و تب  ترجمه متون تشکیل شده است.

اما بابیلون راه حل های بسیار ساده تری برای ترجمه هرچه سریعتر کلمات و جملات ارائه می دهد. در این روش شما میتوانید با تنظیم نرم افزار بابیلون با نگه داشتن دکمه کنترل Cntrl و کلیک بر روی متن مورد نظر ترجمه آن را بدست بیاورید. البته این روش را به راحتی میتوانید از قسمت تنظیمات نرم افزار تغییر داده و دکمه مورد نظر خود را برای این کار برگزینید.

یکی از ویژگی های مهم دیگر نرم افزار مترجم بابیلون ارائه کتابخانه های متعددی می باشد که تقریبا تمام زبان های زنده دنیا را شامل میگردد و علاوه بر آن فرهنگ لغات اختصاصی مانند پزشکی، رایانه، اقتصاد، ورزش و … را نیز در برمی گیرد.

ویژگی های کلیدی Babylon:

– ترجمه کلمات و متون به ۷۵ زبان زنده دنیا و ۲۵ فرهنگ لغت عمومی
– مبدل واحد ها به یکدیگر و واحد پول کشورها تنها با یک کلیک
– حاوی فرهنگ لغت هایی با بیش از ۳ میلیون کلمه
– فعال سازی دیکشنری بر روی هر لغت در برنامه های مختلف (Word, Excel, PowerPoint) و …
– امکان غلط یابی کلمات
– تلفظ صحیح کلمات
– توانایی اتصال به دایره المعارف Wikipedia
– قابلیت Auto Completion
– قابلیت تغییر رنگ پنجره نرم افزار به دلخواه
– و …

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

  • منبع: نامیا دانلود
  • این مجموعه شامل تمام لغت نامه های فارسی می باشد. لغت نامه های موجود در این بسته: دیکشنری های انگلیسی به فارسی ساده و پیشرفته، فارسی به انگلیسی، فارسی به فارسی، عربی به فارسی و بلعکس، فرانسه به فارسی، آلمانی به فارسی و بلعکس، روسی به فارسی، اسپانیایی به فارسی، فنلاندی به فارسی، سوئدی به فارسی، ژاپنی به فارسی، ایتالیایی به فارسی و بلعکس، ارمنی به فارسی و بلعکس، اصطلاحات کامپیوتری، چت، حقوق، آمار، بیولوژی، ریاضیات، مدیریت، سینما، پزشکی، شیمی، صنایع، بهداشت و سلامتی، خطا های مودم، گیاهان دارویی، پلیمر و ...

دانـــــلود

  • 645 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center