تلفظ صحیح حروف

 

آموزش شیوه تلفظ صحیح حروف در زبان انگلیسی BBC Learning English Pronunciation Tips یکی از فیلم های آموزش کاربردی و مناسب برای یادگیری است. انگلیسی در بیشتر کشورها زبان میانجی و پل ارتباطی است و مهم ترین زبان دنیا در زمینه‌ های سیاسی، اقتصادی، صنعتی، نظامی، علمی و فرهنگی در روابط بین‌ الملل به شمار می‌آید و حائز اهمیت است. زبان انگلیسی را می توان رایج ترین زبان حال حاضر در دنیا دانست که یادگیری این زبان تقریباً ۶ تا ۱۲ ماه به طول می انجامد.

تلفظ یا همان Pronunciation از مباحث ویژه دانش زبان‌ شناسی است که در آن به روند و نحوه ی ادای هجا ها و واج‌ ها میان کسانی که دارای علم زبان هستند پرداخته می‌شود. یک واژه به‌ گونه‌ های متفاوتی تلفظ می‌ گردد و چگونگی تلفظ یک واژه که از واج‌ ها و هجا تشکیل شده است در زبان های مختلف متفاوت است و این امر باعث شده است تا اکثر زبان آموزان همواره با دغدغه چگونگی تلفظ صحیح حروف و لغات در زبان جدید مواجه باشند.

نحوه تلفظ واژه‌ ها می تواند جایگاه یک زبان آموز را در مهارت Speaking که همان صحبت کردن است تعیین کند.در مجموعه آموزشی BBC Learning English Pronunciation Tips یکی از زبان شناسان خبره به نام Alex Bellem شیوه تلفظ صحیح حروف و صداهای صامت و صدا دار را به شما آموزش می دهد با توجه به نحوه نمایش حرکت لب ها و توضیح چگونگی ادا کردن حروف در این سری فیلم های آموزشی شیوه صحیح تلفظ شما می توانید گامی رو به جلو در تلفظ صحیح لغات انگلیسی بر دارید.

فیلم های آموزشی در بعضی گروه ها و همچنین صداها در گروه های مختلف زیر طبقه بندی می شوند:

  1. واکه های کوتاه
  2. واکه های بلند
  3. Difththongs صداهای دو صدای واضح.
  4. همسانی بی صدا.
  5. همسانی های صدا.
  6. سایر هم خوان ها.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 834 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center