بازی ماوراء

بازی ماوراء Beyond برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، تیراندازی، ماجراجویی، ترسناک، خشن، نقش آفرینی و آنلاین است که توسط شرکت Tired Dad Games در اکتبر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های ترسناک برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی آمده است که: یکی از بستگان شما مرده است. اما هیچکس دلیل و چگونگی این اتفاق را نمی داند و شما به عنوان تنها وارث این فرد شناخته شده اید. در این وصیت نامه سرنخ هایی وجود دارد که به شما این امید را می دهد که بتوانید دلیل مرگ او را پیدا کنید. در کنار این وصیت نامه یک تفنگ نیز به شما رسیده است. وسیله ای که تابحال از آن هیچ استفاده ای نکرده اید. جدای از وصیت نامه شما باید در مناطق مختلف خانه و دیگر مناطق بازی به جست و جو بپردازید تا شاید سرنخ های بیشتری در باره مرگ و دلیل و چگونگی آن پیدا کنید. جدای از علت مرگ در طی گشتن در مناطق مختلف شما راز های مختلفی هم در باره ی خانواده و گذشته خودتان پیدا خوهید کرد.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی ماوراء Beyond برای کامپیوتر:

  • در بازی شاهد اتفاقاتی عجیب و برخوردهایی از دنیای مردگان خواهید بود. روح های عصبانی به شما حمله کرده و می خواهند شما را ازبین ببرند. پس باید راه فراری از محیط خانه بیابید و جان خود را نجات دهید.
  • دوربین بازی به صورت اول شخص می باشد. به این معنا که شما همه چیز را از دید چشم فرد حاضر در بازی مشاهده می کنید و هر چیزی که او ببیند، شما هم خواهید دید.
  • در طول بازی شما اسلح های مختلفی پیدا خواهید کرد و می توانید با استفاده از آن ها شانس خود برای نجات از این دنیا را چند برابر کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 222 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center