ساخت شبکه در جی ان اس 3آموزش ساخت شبکه در جی ان اس ۳ Build Networks in GNS3 یک آموزش کامل و جامع در زمینه شبکه است. جی‌ ان‌ اس۳ یک نرم‌ افزار متن ‌باز شبیه‌ ساز شبکه ‌های پیچیده است که تلاش می ‌کند تا جایی که امکان دارد به شبکه‌ های واقعی نزدیک باشد و به سخت‌ افزار فیزیکی شبکه نیازی نداشته باشد. در واقع GNS3 یکی از بهترین نرم افزار های شبیه سازی شبکه های سیسکو و جونیپر به صورت واقعی است. GNS3 قابلیت اتصال به کامپیوتر شما و حتی سیستم های مجازی سازی مثل ماشین مجازی اوراکل را داراست با استفاده از این نرم افزار کلیه سناریو های شبکه قابل اجراست حتی سناریو هایی همچون NAT که براساس اینترنت کار می کنند.

Build Networks in GNS3 دارای محیط گرافیکی برای ساخت شبکه‌ های پیچیده است. برنامه GNS3 بر اساس کد Dynamips نوشته شده و این امکانی فراهم می کند تا قادر باشیم IOS های سیسکو را به جای اجرا بر روی تجهیزات گران قیمت سیسکو بر روی کامپیوتر اجرا کنیم. آموزش ساخت شبکه ها در جی ان اس ۳ را می توان به عنوان یک ابزار تکمیلی برای محیط های شبکه ای آزمایشی معرفی کرد که توسط مهندسان شبکه و افرادی که به دنبال اخذ مدارک شرکت هایJuniper، networks , cisco هستند قابل استفاده می باشد. در دوره آموزشی Udemy Build Networks in GNS3 شما با قابلیت های اساسی و کلیدی این نرم افزار کاربردی قدرتمند جهت ساخت انواع شبکه آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy Build Networks in GNS3:

۱- معرفی
۲- مقدمه ای بر GNS3
۳- نصب GNS3 – حالت سرور محلی
۴- پشتیبانی از مدل ها و نصب Cisco IOS Router
۵- نصب دستی IOS
۶- پشتیبانی سوئیچ
۷- ایجاد یک پروژه
۸- استفاده از SecureCRT – روش دستی
۹- پیکربندی VPCS
۱۰- ضبط بسته Wireshark
۱۱- عکس فوری
۱۲- اتصال به یک شبکه واقعی با استفاده از ابر
۱۳- تغییر نماد
۱۴- عکس
۱۵- خلاصه توپولوژی
۱۶- خلاصه سرور
۱۷- GNS3 VM

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 458 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center