• مخابرات کرمانشاه

برنامه نویسی بازی

 

آموزش برنامه نویسی بازی در سی پلاس پلاس C++ Game Programming 2 یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. ++C سی پلاس‌ پلاس یک زبان برنامه‌ نویسی رایانه‌ ای همه‌ منظوره، هم گردان، سطح میانی، شیءگرا و چند رگه که از برنامه‌ نویسی رویه‌ ای ، تجرید داده‌ ها و برنامه‌ نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌ کند. این زبان عمومی و دارای قابلیت زبان‌ های سطح بالا و پایین به‌ صورت هم‌ زمان است و از انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چند مدلی، برنامه‌ نویسی ساخت‌ یافته، برنامه‌ نویسی شیءگرا و برنامه‌ نویسی جنریک پشتیبانی می کند.

از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌ توان ابتدا به ساکن از کلاس‌ هایی ایجاد کرد که به هیچ گونه سلسله مراتب رده‌ ها و وراثت مقید نیستند لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد object-based programming نیز پشتیبانی می‌کند.  ++C به همراه جد خود C از پرطرفدار ترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی تجاری هستند همچنین ++C یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌ شود یعنی این زبان دارای قابلیت زبان‌ های سطح بالا و پایین به‌ صورت هم‌ زمان است و کتابخانه استاندارد ++C شامل کتابخانه استاندارد C با یک سری تغییرات برای بهبود عملکرد است.

بخش بزرگ بعدی این کتابخانه STL است STL شامل ابزار بسیار قدرتمندی مانند نگه‌ دارنده‌ ها مانند : vector و list، تکرارکننده‌ ها برای شبیه‌ سازی دسترسی مانند آرایه الگوریتم‌ هایی برای جستجو و مرتب‌ سازی در آن ها وجود دارند. این زبان برنامه‌ نویسی در سال ۱۹۹۸ تحت نام ISO/IEC 14882:1998 استاندارد شد و نسخه فعلی استاندارد این زبان ISO/IEC 14882 : 2003 است. در دوره آموزشی Lynda C++ Game Programming 2 با برنامه نویسی و ساخت بازی با استفاده از زبان سی پلاس پلاس آشنا می شوید.

سر فصل های آموزشی برنامه نویسی بازی C++ Game :

۱- وراثت
۲- چندریختی
۳- کلاس های خلاصه
۴- طراحی سطح
۵- تشخیص برخورد
۶- فضای ذخیره سازی
۷- کلاس HUD
۸- گسترش کلاس های SFML
۹- سیستم ذرات
۱۰- سایه ها

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 313 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center