• مخابرات کرمانشاه

برنامه نویسی بازی

 

آموزش برنامه نویسی بازی در سی پلاس پلاس C++ Game Programming 2 یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. ++C سی پلاس‌ پلاس یک زبان برنامه‌ نویسی رایانه‌ ای همه‌ منظوره، هم گردان، سطح میانی، شیءگرا و چند رگه که از برنامه‌ نویسی رویه‌ ای ، تجرید داده‌ ها و برنامه‌ نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌ کند. این زبان عمومی و دارای قابلیت زبان‌ های سطح بالا و پایین به‌ صورت هم‌ زمان است و از انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چند مدلی، برنامه‌ نویسی ساخت‌ یافته، برنامه‌ نویسی شیءگرا و برنامه‌ نویسی جنریک پشتیبانی می کند.

از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌ توان ابتدا به ساکن از کلاس‌ هایی ایجاد کرد که به هیچ گونه سلسله مراتب رده‌ ها و وراثت مقید نیستند لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد object-based programming نیز پشتیبانی می‌کند.  ++C به همراه جد خود C از پرطرفدار ترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی تجاری هستند همچنین ++C یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌ شود یعنی این زبان دارای قابلیت زبان‌ های سطح بالا و پایین به‌ صورت هم‌ زمان است و کتابخانه استاندارد ++C شامل کتابخانه استاندارد C با یک سری تغییرات برای بهبود عملکرد است.

بخش بزرگ بعدی این کتابخانه STL است STL شامل ابزار بسیار قدرتمندی مانند نگه‌ دارنده‌ ها مانند : vector و list، تکرارکننده‌ ها برای شبیه‌ سازی دسترسی مانند آرایه الگوریتم‌ هایی برای جستجو و مرتب‌ سازی در آن ها وجود دارند. این زبان برنامه‌ نویسی در سال ۱۹۹۸ تحت نام ISO/IEC 14882:1998 استاندارد شد و نسخه فعلی استاندارد این زبان ISO/IEC 14882 : 2003 است. در دوره آموزشی Lynda C++ Game Programming 2 با برنامه نویسی و ساخت بازی با استفاده از زبان سی پلاس پلاس آشنا می شوید.

سر فصل های آموزشی برنامه نویسی بازی C++ Game :

۱- وراثت
۲- چندریختی
۳- کلاس های خلاصه
۴- طراحی سطح
۵- تشخیص برخورد
۶- فضای ذخیره سازی
۷- کلاس HUD
۸- گسترش کلاس های SFML
۹- سیستم ذرات
۱۰- سایه ها

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 234 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

بیت کوین

upload center