• مخابرات کرمانشاه

بازی شهرها

بازی شهرها : چشم انداز افق – گردشگاه Cities : Skylines – Parklife برای کامپیوتر یک بازی در سبک شبیه سازی، استراتژیک و شهرسازی است که در می سال ۲۰۱۸ توسط Paradox Interactive ارائه شده است.

در داستان این بازی آمده است که : یک بازی جذاب و بینظیر که باید در آن با ساخت پارک های بزرگ، مناطق تفریحی طبیعی، باغ وحش و… به شهر خود جان تازه ای ببخشید و بازدید ها را در شهر خود زیاد کرده و آن را به یکی از بهترین شهر های دنیا تبدیل کنید.با استفاده از وسایل بازی، گل های مختلف، آبشار و دیگر وسایل تزئینی و تفریحی به پارک های شهر روح تازه ای دمیده و آن ها را به مکانی برای تمام افراد تبدیل کنید. پس از ساخت هریک از وسایل آن ها را بهبود داده و ارزش پارک و قیمت وسایل موجود در پارک را بالا ببرید. جدا از این شهر در بازی ۵ نقشه دیگر وجود دارد که می توانید در طول بازی به آن ها سرزده و آن ها را نیز به مکان هایی جدید و زیبا تبدیل کنید.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی شهرها : چشم انداز افق – گردشگاه :

  • هرکجای شهر که جای خالی پیدا می‌کنید، فضای سبز و خدمات جدیدی شهری بسازید، این کار باعث می‌شود تا خوشحالی شهروندان شما بالا رود. با بالا بردن سطح و کیفیت هر پارک شما امتیازات مثبتی دریافت خواهید کرد.
  • شما می‌توانید ذره‌ذرهٔ شهر را به دلخواه و سلیقهٔ خود بسازید. ساختمان‌های جدید، دارایی‌ها و همچنین خط اتوبوس جدید، سرویس ساخت جدید خانه‌های، همگی در اختیار شما هستند. علاوه بر بخش‌های شهرسازی، بخش مخصوص پارک، مراکز تفریحی، باغ‌وحش و همچنین شهربازی‌ها در منوی جداگانه برای شما آماده‌شده‌اند.
  • می‌توانید مسیرهای درون پارک‌های خود مشخص کنید، سپس بلیت‌های باقیمت مناسب تعیین کنید و اجازه دهید افراد برای تور به پارک‌های تفریحی شما بیاید. افزایش گردشگر به پیشرفت شهر شما کمک خواهد کرد.

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 42 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

upload center