سپیده دم آندرومدابازی سپیده دم آندرومدا : مشاجره Dawn of Andromeda : Subterfuge یک بازی فوق العاده زیبا و هیجان انگیز با داستانی گیرا است که برای سیستم عامل رایانه های شخصی ساخته شده است. وب سایت نامیا دانلود به شما این بازی هیجان انگیز را پیشنهاد می کند و شما می توانید ساعت ها سرگرم بازی سپیده دم آندرومدا : مشاجره Dawn of Andromeda : Subterfuge شوید. بازی سحر اندرومدا یک بازی استراتژیک فضایی ۴X است که در زمان واقعی قابل اجرا است و تجربه ای قابل دسترس، سرگرم کننده و همه جانبه را برای شما به نمایش می گذارد. ساخت امپراطوری خود، استعمار سیارات جدید، تعامل با جناح ها و شخصیت های دیگر و همچنین فن آوری های تحقیقاتی و ساخت ناوگان بزرگ از جمله وظیفه شما در این بازی است.

داستان بازی بر اساس جاسوسی طراحی شده و از آن جایی شروع می شود که اندرومدا روزهای بی سر و صدا زیادی را دیده است و از آنجایی که شما از تمدن های بسیاری برخوردار هستید و آن را از طریق بسیاری از خطرات در کهکشان پنهان می کنید و سپس هدایت آن را پیش رو دارید. در این بازی به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک امپراتور واقعی بازی کنید و با ساخت امپراطوری خود بتوانید دشمنان پیش رو از سر راه بردارید و سیاره خود را فرمانروایی کنید.

کهکشان پیش رو شما پر از جناح های گوناگون و غیرقانونی است همچنین قبیله ها و مزدوران زیادی در آن وجود دارد که ناهنجاری های زیادی در کهکشان به وجود می آورند و شما باید با تمام قوا در برابر انها ایستادگی کنید و شکست شان دهید.

ویژگی های کلیدی :

  • وجود انواع مختلفی از سیاه چاله ها و خرابه ها
  • استخدام جاسوس ها و استفاده از آن ها را برای جاسوسی بر روی دشمنان خود
  • تحقیق و کشف راه های جدید برای بهبود مستعمرات خود
  • دارای گرافیک فوق العاده

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 369 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center