بازی زامبی درو کن

 

بازی زامبی درو کن Dead Reaper برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، استراتژیک، ترسناک، تخیی، تفننی و شبیه سازی است که توسط شرکت Creation Game Studio برای گوشی های اندروید ارائه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های ترسناک برای افراد زیر ۱۶ سال مناسب نبوده و توصیه نمی شود.

در داستان این بازی آمده است که: یک بازی جذاب و سرگرم کننده است که در آن نقش بازمانده ای را ایفا می کنید که در شهر و در میان زامبی ها رها شده است.

تنها راه نجات شما و دیگران، خروج از شهر و کشتن زامبی هایی است که سر راه تان قرار می گیرند. زامبی هایی که هیچ چیزی سد راهشان نیست و تنها نابود کردن آنها می تواند گزینه متوقف کردن شان باشد. این بازی دارای دو حالت جهت انجام بازی می باشد. حالت اول  به صورت بی پایان است و شما باید رکورد خود را در زمینه نابود سازی زامبی ها افزایش دهید و خود را در بین ماهر ترین افراد در این زمینه قرار دهید. در حالت دوم که محبوبیت بیشتری در بین افراد انجام دهنده دارد. به صورت مرحله ای طراحی شده است. ۸ فصل در این حالت وجود دارد که هر فصل شامل ۱۰ مرحله بوده و وارد شدن به هر یک از آنها با چالش های جدید و سخت خود همراه است.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید زامبی درو کن Dead Reaper :

  • در طول بازی ده ها مرحله ی مختلف وجود درد و شما باید با رد کردن آن ها سعی کنید با بردن این مراحل قدم به قدم به نابودی زامبی ها نزدیک شوید.
  • در طول این بازی بیش ز ۸۰ مرحله مختلف وجود دارد و هریک از این بازی ها جذابیت های مخصوص خود را دارد.
  • در بازی دو حالت مختلف برای انجام بازی ها وجود دارد.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 164 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center