• مخابرات کرمانشاه

DOOM

بازی رستاخیز DOOM : Complete Edition ، توسط استودیوی id software که پیشگام ژانر تیرانداز اول شخص بود و مسابقات مرگ چند نفره را ایجاد کرد، طراحی شده است. بازی رستاخیز DOOM : Complete Edition تجربه تیرانداز مدرن چالش برانگیز و به طرز وحشیانه ای سرگرم کننده باز می گردد. شیاطین بی رحم، اسلحه های مخرب و حرکات روان و سریع، پایه و اساسی برای مبارزه شدید اول شخص فراهم می آورند – چه در حال معدوم کردن گروه شیاطین از طریق عمق جهنم در مبارزات تک نفره باشید، یا در حین رقابت در برابر دوستان خود در حالت های چند نفره متعدد. تجربه بازی گیم پلی خود را با استفاده از ویرایشگر بازی DOOM SnapMap گسترش دهید تا به راحتی محتوای خود را ایجاد، پخش و با جهان به اشتراک بگذارید.

داستان بازی :

شما برای یک دلیل به اینجا آمده اید. مرکز تحقیقات گسترده اتحادیه شرکت هوا و فضا در مریخ توسط شیاطین خشمگین و قدرتمند غرق می شود، و تنها یک نفر بین جهان ما و آن ها می ایستد. به عنوان تنها DOOM دریایی، شما برای انجام یک کار فعال شده اید – کشتن همه شیاطین.

ویژگی های کلیدی :

  • کمپین بی رحمانه
  • بازگشت چند نفره id
  • امکانات بی پایان

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 496 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center