• مخابرات کرمانشاه

به روز رسان درایور

 

با نسخه ۵٫۲۴٫۰٫۱۲ به روز رسانی شد

به روز رسان درایور Driver Reviver کامپیوتر شما را برای تشخیص قدیمی بودن و درایو منسوخ پایش خواهد کرد.همچنین می تواند این درایورها را برای بازیابی عملکرد بهینه به کامپیوتر شما و سخت افزار آن و افزایش طول عمر آن به سرعت و به سادگی به روز رسانی کند. اگر به دنبال نرم افزاری برای بهبود کارای سیستم خود و بروز رسانی سریع تمام درایور های سیستم خود نیاز دارید ما نرم افزار به روز رسانی درایورها Driver Reviver را پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های کلیدی:

تضمین سخت افزار کامپیوتر شما برای عملکرد بهینه

با به روز نگه داشتن درایوها به شما اطمینان می دهد که دریافت به روز رسانی ها شامل رفع اشکال، بهبود عملکرد، و ویژگی های جدید بالقوه از تولید کننده را ادامه می دهید.

حذف خطر دانلود یک درایور معیوب یا آلوده

نصب درایور اشتباه یا مخرب می تواند رایانه شما را غیرفعال نموده و به طور بالقوه در معرض خطر قرار دهد. Driver Reviver تشخیص دقیق را تضمین نموده و به طور مداوم درایور صحیح را ارائه می نماید.

صرفه جویی در زمان شما

ردیابی هر درایور برای هر قطعه از سخت افزار متصل به کامپیوتر شما می تواند ساعت ها زمان صرف کند. به روز رسان درایور این امر را تنها در چند دقیقه از طریق یک فرآیند به روز رسانی و پایش سریع به انجام می رساند.

استفاده آسان و امن

به روز رسان درایور به طرز باور نکردنی سریع و آستان مورد استفاده قرار می گیرد و شامل امکانات ایمنی مانند پشتیبان گیری خودکار، بازگرداندن wizard، محروم سازی، زمان بندی و بیشتر برای حفظ کامپیوتر شما در وضعیت خوبی است.

قابل اعتماد و توصیه شده

به محصولات ReviverSoft بالاترین تمجید از طرف کارشناسان صنعت از جمله PC جهانی، روندهای دیجیتال، کرک، مجله لپ تاپ و بسیاری دیگر اعطا شده است. می توانید مطمئن باشید که با به روز رسان Driver Reviver سخت افزار کامپیوتر شما در دست های امنی هستند.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 553 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center