• مخابرات کرمانشاه

برنامه نویسی پی اچ پینرم افزار محیط برنامه نویسی پی اچ پی Eclipse for PHP Developers Oxygen  یک نرم افزار کاربردی و دقیق در زمینه ی برنامه نویسی آن هم برنامه نویسی پی اچ پی است که در واقع این زبان برنامه نویسی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌ است و در رایج ترین حالت کد های آن توسط یک سرور وب که نرم‌ افزار پی‌ اچ‌پ ی بر روی آن نصب باشد تفسیر می‌شوند. نرم افزار محیط برنامه نویسی پی اچ پی Eclipse for PHP Developers Oxygen یک محیط توسعه قدرتمند برای برنامه نویسی به زبان PHP فراهم نموده است.

پروژه ی پی اچ پی IDE ارائه یک چارچوب محیط زیست توسعه مجتمع PHP برای پلت فرم Eclipse است. این پروژه شامل اجزای توسعه لازم برای توسعه برنامه های کاربردی وب مبتنی بر پی اچ پی و تسهیل گسترش می باشد. این نرم افزار پروژه Web Tools موجود را در ارائه برنامه نویسان با قابلیت های PHP پیاده می کند. وقتی این محیط را به صورت معمولی و عادی دانلود کنید امکانات بسیاری در اختیارتان قرار نمی دهد و حتی روند برنامه نویسی ویژوال مثل طراحی فرم و … را ندارد و حتی برنامه نویسی تحت وب و خیلی از گزینه ها را پشتیبانی نمی کند.

اما در عوض این سیستم طی روند جدیدی به افراد اجازه می دهد تا اجزا و افزودنی های خاص خودش (Plug-In) را نوشته و از آن استفاده کنند. ویرایشگر کد از همه ویژگی های جدید Cool در PHP  پشتیبانی می کند از جمله: نوع Nullable ،نوع بازگشت خالی، شبه نوعی شگفت انگیز، اصلاح کننده های ظاهری ثابت کلاس، نحو محاوره مربع برای لیست، توانایی مشخص کردن کلید در لیست، گرفتن انواع استثناء چند. در واقع این بسته یک ابزار ضروری برای توسعه دهندگان PHP است که علاوه بر پشتیبانی از پی اچ پی، Git client, Mylyn و ویرایشگر هایی برای JavaScript, HTML, CSS و XML را شامل می شود.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 360 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center