تست و گرامر زبان

 

نرم افزار تست و گرامر زبان انگلیسی English Grammar And Test برای موبایل، یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن تمام گرامر های موجود در زبان انگلیسی به همراه تست هایی برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی می باشد. این نرم افزار توسط شرکت SevenLynx برای گوشی های اندروید ساخته شده است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که : یاد گیری زبان انگلیسی تنها منحصر به فراگیری لغات نیست و باید بتوان که گرامر ان را نیز آموخت تا لغات را به گونه ای صحیح در کنار یکدیگر قرار داد و متن های خود را نوشت.

این نرم افزار با برخورداری از مجموعه تست های خود به کاربران سطح متوسط به بالا کمک می کند تا مهارت های خود را در گرامر افزایش داده و جمله هایشان را بدون هیچ گونه مشکلی بنویسند و یا به زبان انگلیسی صحبت کنند. تمامی آزمون های موجود در دو سطح قرار داده شده اند که هر سطح نیز شامل سی آزمون و هر آزمون شامل ۲۰ تست مختلف می شود. برای پاسخ دادن به این تست ها دو راه را می توانید در پیش بگیرید: یا وارد حالت Mixed Text شوید و یا حالت موضوعی. در حالت اول چندین سوال از مباحث مختلف گرامری را باید پاسخ بدهید که موضوع و ترتیب مشخصی ندارند. اما در حالت موضوعی انتخاب مبحث هر سوال به دست خودتان سپرده می شود.

ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تست و گرامر زبان انگلیسی :

  • بعد از انجام هر تست درصد پاسخ های صحیح و غلط را هم به شما نشان می دهد تا برآوردی از میزان معلومات تان داشته باشید و برای بهتر شدن بکوشید.
  • ۶۰ آزمون مختلف همراه با ۱۲۰۰ تست گوناگون در طول این نرم افزار قرار داده شده اند.
  • دسترسی به نمرات کسب شده و تجزیه و تحلیل یادگیری مشکلات در حل تست ها

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 223 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center