• مخابرات کرمانشاه

اورنوت Evernote

اورنوت Evernote یک ابزار قدرتمند و سریع یادداشت برداری ابری است که به شما اجازه می دهد تا یاداشت ها و کلیپ ها را به واسطه دسکتاپ خود ایجاد، به روز رسانی، و همگام سازی کنید. همچنین این ابزار می تواند با یک حساب کاربری ابر از هر دستگاه قابل تصور همگام شود. با طیف وسیعی از قالب بندی، سازماندهی، و گزینه های ارتقاء، این ابزار رایگان یک برنامه ضروری برای هر کاربر جدی رایانه شخصی است.

نقاط قوت :

  • ابزارهای سازماندهی شفاف و قابل تنظیم

رابط کاربری نرم افزار یادداشت برداری ابری اورنوت Evernote هزاران بار تکثیر شده است. اما هنوز بعنوان یکی از ساده ترین و مؤثرترین ابزارهای قابل استفاده در بازار باقی مانده است. با گزینه های نمایش متعدد، نوارهای علاقه مندی، کلید های میانبر، همراه با سازماندهی نوت بوک، برچسب زدن، و جستجوی پوشه، این برنامه برای حساب های کاربری کوچک و بزرگ بطور یکسان مؤثر است.

  • بسیار سبک و سریع در پس زمینه

اورنوت حجم زیادی از منابع را در پس زمینه مصرف نمی کند. اغلب برای تصرف هر چیزی که شما می نویسید به اندازه کافی همگام می شود. اما نه بطوری که سرعت دستگه شما را کم کند. و با کلید های میانبر، برای ایجاد یادداشت های جدید، آسان و سریع است.

نقاط ضعف :

  • گزینه های قالب بندی می توانند محدود شوند

در ابزار رایگان، گزینه های قالب بندی می تواند محدود شوند، و اگر شما از یک ابزار قوی تر مانند ورد کپی/ پیست می کنید، ممکن است مسائلی درباره نمادها و فونت ها وجود داشته باشد. اگر همیشه متنی را کپی می کنید و گزینه های دیگر مانند چک باکس ها و قالب بیشتر تهیه می شوند، این مسئله کوچک است.

  • زمان بارگیری می تواند بر اثر همگام سازی کند شود

وقتی اورنوت Evernote برای اولین بار بوت می شود، می تواند کمی کند باشد. اگر برای حفظ حریم خصوصی خود ترجیح می دهید آن را در پس زمینه باز نگذارید، باز کردن آن در هر زمان دیگر می تواند خسته کننده باشد.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 440 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center