• مخابرات کرمانشاه

انقراضبازی اکشن ماجراجویی انقراض برای رایانه های شخصی Extinction یک بازی هیجان انگیز و قدرتمند است که با وجود چالش های بسیاری که در بازی وجود دارد می تواند ساعت ها شما را سرگرم بازی کند. این بازی برای جنگیدن نیست بلکه برای نابود کردن ساخته شده است و شما باید در این بازی اسـتراتژی های خود را به کار بگیرید و دشمنان را نابود سازید. بازی Extinction از آن جایی آغاز می شود که شهر شما در حال نابودی است و باید برای نجات جان خودتان و شهروندانتان تلاش کنید.

شما در بازی انقراض با موجودات عظیم الجثه ای روبه رو خواهید شد که قصد نابودی شهر شما را دارند و همه چیز را نابود می کنند. پس باید تلاش کنید تا با تمام توان و نیروی خود آن ها را شکست دهید و از شهر خود در مقابل این موجودات دفاع کنید. در این بازی شما وظیفه دارید علاوه بر جان خودتان جان افراد غیر نظامی را نجات دهید و پایگاهی را تشکیل دهید و از مجروحان و افراد زخمی مراقبت کنید.

این موجودات در همان ابتدا بزرگ نیستند بلکه موجودات کوچکی هستند که در هر مرحله بزرگتر و قدرتمندتر می شوند پس طوری نقشه های خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید تمام تلاش خود را برای نابودی آن ها به کار بگیرید. در این بازی انواع مختلفی از مأموریت ها وجود دارد که باید تک تک آن ها را پشت سر بگذارید.

ویژگی های کلیدی :

  • این بازی برای پلت فرم های رایانه شخصی طراحی شده است
  • دارای گرافیک منحصر به فرد و دو بعدی است
  • این امکان برای شما وجو دارد تا از تاکتیک ها و تکنیک های متفاوت برای بازی استفاده کنید
  • به صورت آفلاین قابل اجرا می باشد
  • بازی به صورت تک نفره و چند نفره قابل اجراست
  • امکان استفاده از از وسایل تخریب شده در ویرانه ها به هنوان صلاح

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 261 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center