• مخابرات کرمانشاه

بازی ترسناک چشم ها

 

بازی ترسناک چشم ها Eyes – The Horror Game برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک ترسناک، استراتژیک، ماجراجویی، معمایی، نقش آفرینی و اول شخص است که توسط شرکت Paulina Pabis & Michał Pabis برای گوشی های اندروید ارائه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های ترسناک برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی آمده است که: شما به یک عمارت بزرگ وارد شده اید، این مکان بسیار بزرگ بوده و همانند یک هزارتو ساخته شده است شما می خواهید تا از این مکان فرار کنید اما یک روح در داخل این مکان به دنبال شما است.

شما به دنبال اشیای قدیمی و ارزشمند وارد این خانه شده اید. نور کافی برای تماشای جزییات خانه و اتاق هایی که به آن وارد می شوید، وجود ندارد که این امر جستجو و کاوش در ساختمان را برای پیدا کردن اشیای قیمتی دشوار تر می کند. اما شما قدرت دید خاصی دارید که می توانید هیولاها و ارواح خبیث را تشخیص دهید. از این قدرت جادویی استفاده کرده و وارد اتاقهای مختلف شوید و در نهایت نوشداروهای مورد نیاز برای زنده ماندنتان را پیدا کنید. اما همه چیز به همین سادگی پیش نمی رود. زیرا صدا های دلهره آور و صداهای ناخوشایند ارواح، آرامش را از شما سلب می کند.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید چشم ها Eyes :

  • مکان های حاضر در بازی به طرزی بسیار عالی و ترسناک طراحی شده اند که حتی شجاع ترین افراد را هم به اندازه ی بسیار زیادی خواهد ترساند.
  • موزیک قرار داده شده در بازی به اندازه قابل قبولی ترس و دلهره را در بازی افزایش داده است.
  • در طول بازی با افکت ها و صحنه های بسیار جذابی روبرو خواهید شد که بدون شک نظیر آن را در هیچ بازی دیگری ندیده اید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 48 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center