بادبان های تنها

بازی ماجراجویانه بادبان های تنها برای رایانه شخصی FAR : Lone Sails یک بازی زیبا با طراحی عجیب و غریب است که شما را وارد دنیای جدیدی از بازی های رایانه ای می کند. این بازی توسط استودیو بازی سازی Okomotive در تاریخ ۱۷ مه ۲۰۱۸ برای ویندوز منتشر شده است. در این بازی شما به عنوان شخصیت اصلی کنترل راننده و وسیله نقلیه بزرگ را به عهده دارید و با عبور از خشکی ها و اقیانوس به دنبال جستجو راز هایی در تمدن قدیمی هستید. این بازی از یک منظره پیمایش پهناور است و فضای خاص و عجیب آن باعث شده تا نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

شما در این بازی داخلی خودرو را به عنوان یک مقطع عرضی مشاهده می کنید و برای کنترل وسیله نقلیه باید تمامی اطراف را مد نظر داشته باشید. در بازی بادبان های تنها ایستگاه های عملیاتی و موانع بسیاری بر سر راه شما حضور دارد که با پشت سر گذراندن آن ها باید امتیاز کسب کنید. انواع مختلفی از دکمه ها در خودرو قرار داده شده است که هر کدام مختص به انجام کاری است مانند: جذب موتور یا پر کردن دیگ بخار.

خوشبختانه در این بازی هیچ دشمنی وجود ندارد و شما به سهولت و آسانی می توانید با کمی دقت به آخر بازی دست پیدا کنید. وسیله نقلیه بازی ، ترکیبی از یک وسیله نقلیه زمینی و دریایی است که با کسب امتیاز می توانید آن را ارتقاء و سفارش سازی کنید. در بازی بادبان های تنها انواع مختلفی از مأموریت ها وجود دارد که باید با حل معما ها در بازی پیشرفت کنید و به سمت جلو حرکت کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد
  • دارای طراحی مبهم و سوال گونه
  • صدا گذاری عالی متناسب با سبک بازی
  • انواع مختلفی از مأموریت ها
  • کسب امتیاز کامل در بازی های رایانه ای

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 364 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center