• مخابرات کرمانشاه

Fatal Fight

 

بازی موبایل Fatal Fight با نسخه ۲٫۰٫۲۳۶ به روز رسانی شد

بازی موبایل Fatal Fight یک بازی اکشن برای اندروید است. پادشاهی Fang  توسط برخورد قبایل به نمایندگی از مدارس مختلف هنرهای رزمی پاره پاره شده است. صدها سال پیش، رئیس قبیله نیلوفر سفید جان خود را برای توقف خون ریزی و آوردن صلح به پادشاهی فدا کرد. اما در حال حاضر کونگ فو Kai ، که پس از یک مدیتیشن طولانی از کوهستان پایین آمد، متوجه می شود که روستایش توسط نینجاها از قبیله سایه ها تخریب و خانواده و دوستانش کشته شدند.

به عنوان تنها بازمانده از قبیله نیلوفر سفید، کای برای انتقام با دعا و نماز به خدایان باستانی تبدیل می شود. کونگ فوی او مملو از قدرت های جادویی است، اما قیمت این مداخله الهی چه خواهد بود؟

ویژگی های کلیدی :

  • ۵ مکان اصلی
  • ۱۰ مهارت مبارزه منحصر به فرد
  • ۵۰ سطح با سطوح بیشتر قابل بازگشایی که می آیند!
  • مکانیزم های نقش آفرینی پاسخ یک به یک خلاقانه
  • و هزاران نفر از دشمنان با سبک های مختلف کونگ فو.

 

توجه داشته باشید:

مزیت بازی موبایل Fatal Fight در میان بازی های مبارزه ای و اکشن رقابتی این است که این بازی بسیار ساده و اعتیاد آور است. با سیستم مبارزه پاسخ یک به یک منحصر به فرد ، بازیکنان از هر ضربه بازخورد فوری احساس خواهند کرد. بازی موبایل مبارزه مرگبار عمدتاً برای پسران طراحی شد، اما دختران هم می توانند آن را دوست داشته باشند. برخی آیتم های بازی باید با پول واقعی خریداری شوند.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 371 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center