جستجوی فایلنرم افزار جستجوی فایل در فضای هارد دیسک و شبکه Find-it یک نرم افزار کاربردی و مدیریت فایل است. هارد دیسک وسیله‌ ای است با یک یا چند صفحه که سطح آن‌ ها با موادی پوشش داده شده که بتوان داده‌ ها را به‌طور مغناطیسی بر روی آن‌ ها ضبط کنند. این وسیله علاوه بر صفحه‌ های مذکور حاوی هد های خواندن/نوشتن، ساز و کار تعیین محل هد، و موتوری است که در محفظه‌ ای جای داده می‌ شود تا از آلودگی‌ های خارجی در امان باشد. نرم افزار FIND-IT دستگاه نهایی یافتن فایل برای یک مجتمع پیچیده کامل متن است و هر جستجو برای فایل های روی دیسک بدون توجه به نام، اندازه، تاریخ و یا هر معیار دیگر انجام خواهد شد.

شما با هر معیار هایی که می دهید. فایل ها را برای محتویات آن ها اسکن می کنید. شما می توانید با استفاده از اپراتور های منطقی (و / یا یا نه) چند عبارتی را در هر ترکیب دلخواه جستجو کنید. یافتن آن محتویات را در تقریباً هر فرمت فایل پیدا می کنید حتی زمانی که در داخل ZIP، CAB یا پست های پست الکترونیکی و حتی PDF بسته بندی می شود. یافتن آنها فقط باید در بازیابی متن کامل در داخل بیت مپ ها یعنی اسناد اسکن شده یا ایمیل هایی که در پایگاه داده های مشتری ذخیره می شوند منتقل شود.

این نرم افزار محتوای تمام فایل ها را نمایش می دهد و کلمات مورد نظر را برجسته می کند. شما می توانید از فایل های مختلف یافت شده در یک سند جدید عملیات هایی مانند : کپی، جابجایی، اجرا، مشاهده، فشرده سازی را انجام دهید. نرم افزار جستجوی فایل می تواند توسط برنامه های دیگر با استفاده از زبان اسکریپت از راه دور کنترل شود و داده های از پیش تعریف شده را نمایش دهد و یا لیستی از فایل های یافت شده را ایجاد کند.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 246 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center