یافتن مک آدرس

نرم افزار یافتن مک آدرس کامپیوترهای موجود در شبکه FIND MAC ADDRESS برنامه ای است که می تواند آدرس های MAC کامپیوتر موجود در شبکه را جست و جو کند. به وسیله ی پیدا کردن مک آدرس می توان هم کامپیوتر شخصی خود و هم کامپیوتر دیگری را با هر IP  آدرس ویژه ای در هر محدوده ای از راه دور جست و جو کرد. همچنین این نرم افزار نه تنها برای پیدا کردن مک آدرس های کامپیوترهاست بلکه می تواند کارت های شبکه را نیز اسکن نماید.

اگرچه در مقایسه با نرم افزار های مشابه، نرم افزار نرم افزار یافتن مک آدرس FIND MAC ADDRESS می تواند مک آدرس هایی که از چهار متد WMI – NET API- BIOS APR – snp پیروی می کنند را شناسایی کند.

همچنین این برنامه می تواند تمام شبکه های محلی موجود را هم از راه دور کنترل نماید. بعلاوه لیست تمامی آی پی های کاری ویژه را نیز اسکن نموده و لیست تمامی سیستم های فعال محدوده را نمایش داده و اسکن نماید. بعد از انتخاب یکی از این چهار متد کاربران می توانند اطلاعات لازم مک آدرس را به دست آورند.

این نرم افزار این اجازه را به شما می دهد که اطلاعات را کپی نموده  و یا از طریق خروجی های اچ تی ام ال و سی اس وی اسکن نمایید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 464 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center