مدیریت دانلودنرم افزار FlashGet با نسخه ۳٫۷٫۰٫۱۲۲۰ به روز رسانی شد

نرم افزار مدیریت دانلود FlashGet از اکثر مرورگرهای وب محبوب پشتیبانی می کند؛ همچنین طیف گسترده ای از ابزارها را برای تسهیل عملیات دانلود فراهم  می آورد. مدیریت دانلود FlashGet با تاریخچه عظیم و مهمتر از همه حجم زیادی از کاربران که کارایی آن را تأیید کرده اند، نرم افزار بزرگی در بازار به حساب می آید.

بهبود فرآیند دانلود

FlashGet با استفاده از تکنولوژی های اجرایی خود، دانلود شما را سرعت می بخشد و به کاربرانی که ارتباط اینترنت کند و یا بی ثباتی دارند کمک می کند. این ابزار همچنین می توناد با مرورگر شما ادغام شده و تمامی فایل هایی را که در حال گشت و گذار در وب تلاش می کنید دانلود کنید کنترل می کند.

FlashGet  به عنوان مدیر دانلودی که بطور خودکار یک افزونه اختصاصی را برای مدیریت دانلود نصب کرده، با فایرفاکس تست شده است.

زیبایی کمتر، قدرت بیشتر

اگرچه رابط به طرز شگفت انگیزی خوب است، پنجره “تنظیمات” فوراً چین خوردگی را روی صورت شما ایجاد می کند. انتخاب فونت خوش شانس ترین نیست زیرا خواندن گزینه های در دسترس برای هر کسی دشوار است. علاوه بر این، فقدان یک رابط کاربری گرافیکی بصری این پنجره خاص را نسبت به فراموشی عمیق تر می کند.

بهترین چیز درباره FlashGet این است که عملاً روش آن کار می کند. بطور باور نکردنی سریع است و بسیار ساده کار می کند. هر زمان که شما روی لینکی که به یک فایل قابل دانلود هدایت می شود راست کلیک کنید، FlashGet شروع به کار می کند. به این ترتیب، شما حتی به افزونه های اختصاصی در مرورگر خود نیاز ندارید، و می توانید بسادگی از این مدیر دانلود استفاده کنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,672 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center