Flying Arrow

 

بازی موبایل تیر پرنده Flying Arrow یک بازی تیراندازی سرگرم کننده و بسیار جذاب با گیم پلی بسیار اعتیاد آور است که توسط شرکت VOODOO برای گوشی های اندروید ساخته شده است.

در دستان این بازی آمده است که : با دقت نشانه بگیرید و تیرتان را پرتاب کنید تا این تیر  با کنترل شما و رد کردن موانع و پس از گذر از تمام جهان به دورترین هدف ممکن برخورد کند. شما تا چه فاصله ای تیر را پرتاب می کنید؟

این بازی یک بازی تیر اندازی است که شما باید با کنترل پیکان پرتاب شده توسط خودتان، آن را به دور ترین سیبل ممکن برسانید. پس از برخورد پیکان با سیبل و یا یک مانع، باتوجه به میزان مسافت طی شده به شما سکه تعلق خواهد گرفت و اگر بتوانید پیکان را به یک سیبل بزنید سکه تعلق گرفته به شما بیشتر خواهد شد.

هرچه پیکان شما نزدیکتر به وسط سیبل باشد امتیاز شما بیشتر خواهد بود. در حالت کلی اگر تیر با سیبل برخورد کند شما دو برابر حالت عادی سکه خواهید گرفت اما اگر بتوانید تیر را  در وسط سیبل شلیک کنید امتیاز شما به جای دو برابر، سه یا چند برابر خواهد شد. پس از به دست آوردن سکه به اندازه کافی، شما می توانید از این سکه ها برای افزایش قدرت خود و یا خرید و قوی کردن پیکان خودتان استفاده کنید. همچنین می توانید از سکه به دست آمده برای خریدن یک تیر کمان درجه یک صرف کنید تا با استفاده از آن بتوانید تیر خود را سریع تر و دقیق تر شلیک کنید.

نقاط ضعف موجود در بازی Flying Arrow :

  • یکی از مشکلات بازی بدون صدا بودن آن است. اگرچه شاید مشکل خاصی نباشد اما گاهی سکوت طولانی مدت باعث خسته شدن فرد می شود. که نتیجه آن این است که فرد تصور می کند که بازی خسته کندده است.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 257 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center