• مخابرات کرمانشاه

تبدیل فایل صوتینرم افزار تبدیل فایل صوتی Audio Converter از  DVDVideoSoft به شما اجازه می دهد تا فایل های صوتی را به فرمت های خروجی متفاوت تبدیل کنید به طوری که بتوانید آن ها را از طریق دستگاه ها و برنامه های متنوع اجرا کنید. شما می توانید فایل های صوتی را به MP3، M4A، FLAC، ALAC، AMR، WAV، WMA و غیره تبدیل کنید، همچنین قادر خواهید بود کیفیت خروجی را با گزینه هایی از جمله : اصلی، LAME منحصر به فرد، LAME شدید، LAME استاندارد، با کیفیت بالا، و استاندارد قدیمی انتخاب کنید.

به لطف ویژگی تبدیل دسته ای، شما می توانید بسیاری از فایل هایی را که می خواهید تبدیل کنید – تا زمانی که آن ها را به همان خروجی تبدیل می کنید. هنگامی که همه فایل ها را برای تبدیل انتخاب کردید، به سادگی روی Convert کلیک کنید و نرم افزار تبدیل فایل صوتی Audio Converter همه سختی کار را برای شما انجام خواهد داد.

شما می توانید با تنظیمات هم اجرا کنید زیرا هر یک از فرمت ها دارای جعبه مشخصات و یک ویرایشگر از پیش تنظیم شده است، که کنترل بیشتری بر تبدیلات به شما می دهد.

به طور کلی این ابزار مفید ساده است، در عین حال به سرعت و کارآمد کار می کند. بعتر از همه اینکه کاملاً رایگان است.

آن را امتحان کنید!

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 581 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center