• مخابرات کرمانشاه

Fueled

 

فیلم مرد سوخته ای که آنها دزد نامیدند Fueled : The Man They Called Pirate ۲۰۱۶ یک فیلم درام ژاپنی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی و نوشته شده توسط تاکاشی یامازاکی براساس رمان ۲۰۱۲ با همین نام (در ژاپن) اثر نائوکی هایکوتا است که در ژاپن در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. بازیگرانی چون جونیچی اوکادا، هیدتاکا یوشیوکا، شوتا سامتانی، ریوحی سوزوکی، تورو نوماگوچی پیر تاکی، هارو کوروکی و کن میتسویشی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم مرد سوخته ای که آنها دزد نامیدند Fueled : The Man They Called Pirate 2016 داستان بزرگ بازسازی ژاپن پس از جنگ بر اساس داستان واقعی یک رئیس شرکت نفت، یعنی تتسوزو کونیوکا است که به قدرت نفت، به عنوان مخالف زغال سنگ، برای حمایت از ظهور مجدد کشور معتقد است. او معتقد است که احیای ژاپن باید توسط نفت و نه توسط ذغال سنگ تأمین شود. ژاپن ضعیف است، در خرابه است و شهروندان غارت شده دارد. قدرت های خارجی تماشا می کنند و کشور منزوی شده است، با این وجود این مرد یک تانکر نفتی را در یک مأموریت مخفی به ایران غنی از نفت می برد.

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های تاریخی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۱۰ دسامبر ۲۰۱۶ (ژاپن)
کارگردان: تاکاشی یاماکازی
فیلمنامه: تاکاشی یاماکازی
موسیقی ساخته شده توسط: نائوکی ساتو
نامزدی: جایزه آکادمی ژاپن برای عملکرد عالی یک بازیگر در نقش اصلی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,400 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center