• مخابرات کرمانشاه

گنگستر نیواورلئان

 

بازی موبایل Gangstar New Orleans با نسخه ۱٫۵٫۵e به روز رسانی شد

در بازی موبایل گنگستر نیواورلئان Gangstar New Orleans ، استاندارد طلایی برای سری اکشن ماجراجویی جهان باز، بازگشت به شهر شگفت انگیز نیواورلئان است. با صدها وسیله نقلیه، یک زراد خانه بیداد گرانه و آزادی کامل برای پرسه زدن در این شهر وسیع. در بازی موبایل گنگستر نیواورلئان Gangstar New Orleans تمامی ابزار ها برای تبدیل شدن به یک افسانه جنایی را دارید. باندهای دوچرخه سواری، پلیس های نادرست، و حتی کشیش های افسونگر در این خیابان ها پرسه می زنند و در شاخه فرعی رودخانه پنهان می شوند. و شما؟ حداقل جنایتکار رایج در میان این همه هستید. به یک مرد در یک مأموریت تبدیل شوید که به آسانی ادعای بزرگی می کند که بزرگترین جنایتکار پایتخت است… به هر وسیله لازم.

ویژگی های کلیدی :

  • خود را در مسیر مأموریت های داستان در نواحی شهر شگفت انگیز نیواورلئان رها کنید. هر کدام با عطر و طعم و بازی منحصر بفرد خود، از محله فرانسوی تا محله های فقیرنشین و حتی شاخه فرعی رودخانه مرموز.
  • از گرافیک سه گانه A و موسیقی متن بازی شگفت انگیز برای تجربه فضای جریان روان و اقدام محور شهر لذت ببرید.
  • در برابر دسته های جنایتکاران و حمله های ناگهانی دفاع کنید.
  • به بازی اکشن بپیوندید، آن را از باندهای جرم و جنایت رقیب محافظت کنید؛ منابع رایگانی که بدست خواهید آورد برای جنگ های آینده و زمانی که سلاح ها و آیتم های جدذیدی را در بازی می سازید مفید خواهند بود.
  • مسیر شخصی خود را بسازید. از ایجاد گانگستر های سفارشی خود با استفاده از یک آرایه وسیعی از گزینه ها لذت ببرید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 353 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center