فرزندان زودیارکز

بازی فرزندان زودیارکز Children of Zodiarcs ، یک مجموعه RPG تاکتیکی استراتژیک داستان محور در در قلمرو فانتزی Lumus است؛ دنیایی مجزا شده توسط فقر و ثروت. در بازی فرزندان زودیارکز Children of Zodiarcs کنترل Nahmi و رانده شدگان همکار او را با استفاده از یک دسته جدید نام تجاری و سیستم مبارزه مبتنی بر تاس برای ضربه زدن به وفاداری نامحسوس نجیبان و خانم ها برای منفعت و برتری به دست بگیرید.

خلاصه داستان :

دزدان حرفه ای در مسیر معبد باستانی، این گروه در جستجوی هدف خود، به تالارهای پر زرق و برق اتاق های یک نجیب فاسد نفوذ می کند. از جان گذشته برای پیدا کردن یک راه فرار، آنها به محله های فقیرانه شهرستان پناه می برند و چاه های خورشید از عالم اموات را زیر پا می گذارند. از آن جا که محافظان شهر، باندهای رقیب، و خانواده های روان پریشی از آدم خواران زیرزمینی که توسط سیستم رها می شوند یا توسط جنایتکاران خودخواه مورد استفاده قرار می گیرند، به شدت مسلح هستند، این همراهان جوان مجبور خواهند شد تا با واقعیت خود به شرایط برسند. اما مراقب باشید – در بازی فرزندان زودیارکز Children of Zodiarcs، هیچ یک از کسانی که فرار می کنند نباید صدمه ببینند.

ویژگی های کلیدی :

  • کارت های مبارزه
  • در اختیار گرفتن کارت ها از طریق کارت
  • جهانی پر از شخصیت ها
  • ساختن دسته ها
  • امتیازدهی کاملاً هماهنگ

 

راهنمای نصب

بعد از اتمام نصب بازی، محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 350 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center