GibbsCAM

نرم افزار GibbsCAM با نسخه ۱۲٫۸٫۱۱٫۰ به روز رسانی شد

نرم افزار پیشرفته برنامه نویسی دستگاه‌های سی‌ان‌سی GibbsCAM یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه طراحی مهندسی است. GibbsCAM® یک سیستم CAM برش لبه برای برنامه نویسی ابزار های CNC است. GibbsCAM دارای قدرت و انعطاف پذیری است تا به شما اجازه می دهد قطعات را به طوری که می خواهید طراحی کنید. این نرم افزار با استفاده از رابط کاربر پسند آسان خود پیشرفت و بهره وری شما را به حداکثر می رساند. به عبارتی می توان گفت GibbsCAM® نرم افزاری قدرتمند و آسان برای استفاده از CAM برای برنامه نویسی دستگاه های CNC می باشد که یکپارچه سازی هر بسته CAD را فراهم می کند.

طیف گسترده ای از قابلیت های برنامه نویسی GibbsCAM برای آسیاب ۲-۵ محور، چرخش، ماشین کاری چند منظوره، ماشین کاری سبک شوی و سیم EDM ارائه شده است. GibbsCAM برنامه های هر دستگاه تراش CNC، چرخش، میل یا سیم EDM را اجرا می کند.  آیکون های رابط به راحتی قابل فهم هستند و ساختار منو مسطح است. این امکان ناوبری سریع و برنامه نویسی برای برنامه نویسان با تجربه و یادگیری سریع برای برنامه نویسان جدید را فراهم می کند. یک سیستم CAM مقیاس پذیر که به شما ابزار برای برنامه ریزی قطعات سریع تر و زمان برش ماشین را با راهکار های نوآورانه Toolpath و پردازشگر های پست ثابت بدون خطا ارائه می دهد.

راه های متعددی برای درایور ابزار های برش از جمله راهبرد های ماشین کاری سریع با سرعت بالا فراهم می باشد بنابراین قطعات می توانند برنامه شما را طراحی و راه خود را به کار بگیرند که این کار موجب صرفه جویی در ابزار و فرایند ها می شود بنابراین شما می توانید به سرعت یک خانواده از قطعات را برنامه ریزی کرده یا به مهندسی واکنش نشان دهید بدون این که مجدداً تمام بخش را برنامه ریزی کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 368 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center