Malware Hunter

نرم افزار Malware Hunter یکی دیگر از نرم افزار های سایت Glarysoft برای ویندوز های ۳۲ و ۶۴ بیتی می باشد که برای پیدا و نابود کردن هرگونه فایل که قابلیت صدمه زدن به سیستم را دارد طراحی شده که به شما در امن نگه داشتن فایل ها و سیستم تان کمک می کند. یکی از ویژگی های بسیار عالی این نرم افزار آفلاین بودن آن است که به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به اینترنت از آن استفاده نمایید.

نرم افزار Malware Hunter دارای یک رابط بسیار ساده و قابل دسترس است که در هنگام اجرا به شما اجازه می دهد که به سه شکل Custom، Quick، Full بررسی کنید. با توجه به سایز و مکان فایل موردنظر زمان اسکن کردن آن کم و زیاد می شود. در حالت اسکن Full  و Quick، نرم افزار Malware Hunter  قسمت هایی از سیستم شما را که امکان حضور نرم افزار مخرب در آن بیشتر باشد مانند بخش Startup، برنامه ها و قسمت رجیستری را بررسی می کند. پس از بررسی سیستم،نرم افزار خلاصه ای از از فایل های اسکن شده، فایل های مخرب، مشکلات حل شده و مدت زمان اسکن را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از قابلیت های عالی نرم افزار Malware Hunter این است که دارای لیست سیاه و سفید است، به این معنا که شما می توانید تنظیمات نرم افزار را طوری پیکربندی کنید که قسمت هایی از سیستم را که شما نمی خواهید مورد نظارت قرار گیرد در این لیست قرار می دهید. بدین ترتیب در هنگام اسکن نرم افزار این قسمت ها را نادیده می گیرد.

از اشکالات نرم افزار Malware Hunter می توان به این موضوع اشاره کرد که این نرم افزار نمی تواند به صورت تمام وقت سیستم شما را اسکن کند، پس بهتر است این نرم افزار را جایگزین نرم افزار دائمی خود نکنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 351 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center