• مخابرات کرمانشاه

گوگل درایونرم افزار Google Drive با نسخه ۳٫۴۳٫۱۵۸۴ به روز رسانی شد

گوگل درایو جایی است که در آن شما می توانید همه چیز خود را ایجاد کرده, به اشتراک گذاشته, به طور مشترک کار کرده و نگه دارید. اگر مشغول کار روی یک پروژه تحقیقاتی مشترک با یکی از دوستانتان هستید، یا برنامه ریزی مراسم عروسی با نامزدتان، و یا بررسی دخل و خرج با هم اتاقی ها، شما می توانید آن ها را در گوگل درایو انجام دهید. همچنین می توانید تمام فایل ها از جمله فیلم ها، عکس، اسناد گوگل، فایل های PDF و فراتر از آن ها را بارگذاری نموده و به آن ها دسترسی داشته باشید.

اگر شما هم از آن دست کاربران فضای مجازی هستید که می خواهید به روز باشید و یا اینکه اسناد، مطالب و فایل های متععدی دارید که حفظ سلامت و امنیت آنها برای شما بسیار حائض اهمیت است پیشنهاد ما فضای ذخیره سازی گوگل درایو است. با استفاده از این فضا دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی دیوایس های ذخیره سازی مانند فلش و هارد نخواهید داشت و در هر زمان و مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشید میتوانید به فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های کلیدی گوگل درایو :

  • ایجاد و همکاری مشترک

اسناد گوگل درست در گوگل درایو ساخته می شود، پس شما می توانید در زمان واقعی با همکارانتان روی اسناد، صفحات گسترده و سخنرانی ها کار کنید.

  • ذخیره همه چیز با خیال راحت و دسترسی به آن در هر کجا (به ویژه زمانی که در حال حرکت هستید)

شما می توانید از هر نقطه ای به مسائل خود دسترسی داشته باشید – بر روی وب، در خانه خود، در دفتر، در حال انجام کارای روزانه و از طریق تمام دستگاه های خود

  • جستجوی همه چیز

جستجو با کلمات کلیدی و فیلتر بر اساس نوع فایل، صاحب و بیشتر. گوگل درایو حتی می تواند با استفاده از تکنولوژی تشخیص کاراگتر نوری (OCR) متن را در اسناد اسکن شده و یا تصاویر را با استفاده از تشخیص تصویر تشخیص دهد.

نکته :

ممکن است برای اجرای این نرم افزار به بسته بندی قابل توزیع مجدد نصب مایکروسافت ویژوال C++ 2008 SP1 نیاز داشته باشید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 489 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center