HandBrake

نرم افزار Handbrake با نسخه ۱٫۱٫۰ به روز رسانی شد

Handbrake یک مبدل ویدیو محبوب برای ویندوز، مک، و لینوکس؛ یک نرم افزار چند پلتفرمی و ابزاری کاملاً رایگان است که نباید آن را از دست بدهید. برخی از بهترین تنظیمات Handbrake برای وظایف عمومی عبارتند از : تنظیمات تصویر Handbrake، تنظیمات کیفیت، تنظیمات خروجی iPad 2 ، و تنظیمات Handbrake برای کتابخانه رسانه ها.

آنچه شما قبل از تنظیمات Handbrake باید بدانید :

 1. خروجی ویدیو بیش از هر چیز دیگری به کیفیت منبع ورودی شما بستگی دارد. اگر کیفیت ویدیو اصلی شما بسیار بد است نمی توانید یک ویدیو با کیفیت بسیار بهتر دریافت کنید.
 2. کیفیت قطعا بین پایین، متوسط و بالا تفاوت دارد. همه گزینه های شما به گونه ای طراحی می شوند که قابل مشاهده باشند، هر چه صفحه نمایش بزرگتر باشد کیفیتی که می خواهید تنظیم کنید بالاتر خواهد بود. هنگام تردید، متوسط همیشه یک انتخاب خوب است.
 3. اگر در حال رمز گذاری دستگاه قابل حمل خود هستید، مطمئن شو.ید که مشخصات رمز گذاری را بررسی می کنید (مانند قطعنامه، نرخ فریم، نرخ بیت، و غیره). لطفاً هنگامی که می خواهید یک ویدیو بلند را روی دستگاه قابل حمل خود بگذارید، ایم مورد را مخصوصاً دوباره بررسی کنید یا می توانید یک ویدیو کوتاه را برای تست قرار دهید.
 4. با توجه به اینکه درک کیفیت از فردی به فرد دیگر و از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است، تنظیمات Handbrake یک علم دقیق نیستند.

چند دلیل برای اینکه HandBrake را انتخاب کنید :

 1. دستگاه تو کار از پیش تنظیم شده

ظرف چند ثانیه با انتخاب یک مشخصه بهینه سازی شده برای دستگاه خود، کار با HandBrake را آغاز کنید یا یک مشخصه عمومی و جامع را برای تبدیل استاندادر یا با کیفیت انتخاب کنید. ساده، آسان، سریع. برای افرادی که انتخاب بیشتری می خواهند، بسیاری از گزینه های اساسی و پیشرفته را به منظور بهبود رمز گذاری هایتان دستکاری کنید.

 1. منابع ورودی پشتیبانی شده

Handbrake می تواند رایج ترین فایل های چند رسانه ای وهر دی وی دی یا منابع BluRay که شامل هیچ نوع حفاظت در برابر کپی نیستند، پردازش کند.

 1. خروجی ها

ظروف فایل : .MP4 (.M4V) و MKV.

رمز گذاران ویدیو : H.265 ( X265 و QuickSync) ، H.264 ( X264 و QuickSync) ، MPEG-4 و MPEG-2 H.265 ، VP8 ،  VP9 و Theora .

رمز گذاران صوت : AAC / HE-AAC ، MP3 ، FLAC ، AC3  یا Vorbis

عبور از طریق صوت : AC-3 ، E-AC3 ، DTS ، DTS-HD ، TRUEHD ، AAC و و آهنگ های MP3

حتی ویژگی های بیشتر :

 • عنوان / فصل و انتخاب محدوده
 • صف بندی رمز گذاری ها
 • نشانگرهای فصل
 • زیرنویس
 • کیفیت ثابت یا رمزگذاری میزان ارسال بیت ویدیو میانگین
 • پشتیبانی از VFR و CFR
 • فیلترهای ویدیویی : Deinterlacing, Decomb, Denoise, Detelecine, Deblock, Grayscale, Cropping , scaling

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

 • 629 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center