ساخت و ویرایش فونت

نرم افزار ساخت و ویرایش فونت High-Logic FontCreator Professional یک نرم افزار جامع و کاربردی در زمینه گرافیک و ابزار فونت است و این امکان را به شما می دهد تا فونت های خودتان را ایجاد کنید و همچنین کاراکتر های موجود را دوباره طراحی کنید. این نرم افزار با بیش از ۴٫۵ میلیون بار دانلود یکی از محبوب ترین ویرایشگر های فونت دنیا محسوب می شود. نرم افزار ساخت و ویرایش فونت High-Logic FontCreator Professional به عنوان یکی از ابزار های مورد نیاز و قدرتمند طراحی برای طراحان گرافیکی و متخصصان تایپوگرافی شناخته شده است و رابط کاربری آسان و راحت آن باعث شده تا حتی کاربران مبتدی نیز قادر به ایجاد فونت باشند.

با FontCreator شما می توانید اصطلاحات شخصیتی، نام فونت ها، نام های گلیف، جفت های kerning را اصلاح کنید و این امکان در اختیار شماست که قبل از نصب پیش نمایش قلم های خود را مشاهده کنید. این ویرایشگر حرفه ای فونت از هر دو حالت مربع و مکعبی پشتیبانی می کند و دارای چندین ویژگی هوشمند برای اطمینان از اتصالات صاف و جایی است که به آن ها نیاز دارید.

در این نسخه ابزار هایی به منظور ساده سازی و سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی فونت اضافه شده است. و از طرفی تغییر و بهبود اسکریپ ها به شما اجازه می دهد تا هزاران کاراکتر را ظرف چند ثانیه ایجاد کنید و به شما اجازه تولید اتوماتیک طرح کلی برای بیش از ۲۲۰۰ کاراکتر را خواهد داد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار ساخت و ویرایش فونت :

  • تصحیح فونت هایی که نمایش نادرستی دارند
  • تبدیل تصاویری مانند لوگو ها به طرحی برای کاراکتر ها
  • ویرایش و تولید مجدد نام فونت ها
  • نصب فونت ها در ویندوز
  • افزودن کاراک%D

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 368 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center