Home Workouts

 

Home Workouts – No Equipment یک نرم افزار تناسب اندام است که به شما کمک می کند بدون نیاز به باشگاه و یا دستگاه خاصی به اندام مد نظر خود برسید. این نرم افزار توسط شرکت Leap Fitness Group برای گوشی های اندروید ارائه شده است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که : این نرم افزار با دادن حرکات ساده  به صورت روزانه به شما کمک می کند تا عضلات اصلی خود را ورزش داده و به اندام موردنظر خود برسید. فقط با روزی چند دقیقه تمرین، شما می توانید بدون نیاز به باشگاه رفتن، گرفتن مربی و یا استفاده از دستگاه های بدن سازی به اندام مورد نظر خود برسید. تمامی تمرینات موجود در نرم افزار تنها با استفاده از وزن بدن خودتان انجام می شوند. این نرم افزار دارای برنامه هایی برای پرورش عضلات شکم، سینه، پا ها، باسن و بازو های شما می باشد که همگی آن ها توسط مربیان متخصص طراحی شده اند.

اگرچه تمرینات تمام مرینات تنها چند دقیقه از وقت روزانه شما را می گیرد اما به شما کمک می کند تا بعد از مدتی بدن خود را ۶ تیکه کنید. همچنین تمرینات کششی و هوازی موجود در نرم افزار به شکلی کاملا علمی طراحی شده و هر تمرین با استفاده از کلیپ های ویدیویی نمایش داده می شوند تا از آسب زدن به شما جلوگیری شود.

ویژگی های کلیدی موجود در نرم افزار Home Workouts – No Equipment :

  • دارای تمرینات هوازی و کششی علمی و تخصصی
  • میزان پیشرفت شما به صورت اتوماتیک ثبت می شود.
  • یک چارت اختصاصی برای کنترل وزن شما طراحی می شود.
  • می توانید زمانبندی ترینات روزانه خود را شخصی سازی کنید. تا برای هر روز به شما زمان تمرین کردنتان را به شما یادآوری کند.
  • راهنماهای ویدیویی و کارتونی
  • با کمک یک مربی اختصاصی وزن خود را کم کنید.
  • پیشرفت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

ورژن مورد نیاز اندروید : با توجه به مدل گوشی، متفاوت می باشد.

مناسب برای سنین ۳ سال به بالا

امتیاز نرم افزار در گوگل پلی : ۴٫۸/۵ از ۳۷۰ هزار رای

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 263 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center