HTML5آموزش اچ تی ام ال ۵ : توسعه وب اپ های موبایل HTML5 : Mobile Web App Development یک آموزش کامل در زبان برنامه نویسی است. زبانی برای ساختن و ارائهٔ محتوا برای شبکه جهانی وب است. اچ‌ تی‌ ام‌ ال ۵ از جدیدترین فناوری‌ های چند رسانه‌ ای پشتیبانی می کند و به راحتی توسط انسان‌ ها قابل خواندن است و به طور مداوم توسط رایانه‌ ها و دستگاه‌ ها یعنی مرورگر های وب، تجزیه کننده‌ ها و … قابل اجرا می باشد.

اچ تی ام ال ۵ شامل جزئیات مدل‌ های پردازش است تا پیاده‌ سازی سازگار تری داشته باشد. اچ‌ تی‌ ام‌ ال ۵ نشانه گذاری برای اسناد در دسترس را گسترش می‌ دهد. هم چنین نشانه گذاری و رابط برنامه‌ نویسی کاربردی API ها را برای برنامه‌ های پیچیده تحت وب معرفی می‌ کند به همین دلیل HTML5 کاندیدای بالقوه برای برنامه‌ های کاربردی تلفن همراه کراس پلت فرم است. بسیاری از ویژگی‌ های HTML5 با در نظر گرفتن توانایی اجرا بر روی دستگاه‌ های کم قدرت مانند گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ ها ساخته شده‌ است.

یک زبان نشانه گذاری برای توصیف صفحات وب است و از مجموعه ای از عناصر و برچسب ها ساخته شده است که به عنوان دستور العمل هایی استفاده می شود تا به مرورگر آن چه را که باید در یک صفحه وب نمایش داده شود و نیز چگونگی ساختن آن را بگوید. علاوه بر این همه مرورگر ها به طور خودکار عناصر ناشناخته را به عنوان عناصر درون خطی اداره می کند.

سرفصل های آموزشی HTML5 : Mobile Web App Development :

۱- گرایش
۲- HTML5 : تاریخچه، استانداردهای وب، ساختار سند HTML و برچسب های اساسی HTML5
۳- HTML5 – 1 : برچسب های لیست، برچسب های چند رسانه ای، برچسب های معنایی
۴- HTML5 – 2 : برچسب جدول، بخش برچسب ها، فرم برچسب ها
۵- CSS – 1: معرفی CSS، CSS Selectors، ویژگی های CSS
۶- CSS3 Transition & Animation Property، CSS3 Property Transform، Web Responsive
۷- جاوا اسکریپت – ۱: JavaScript، JavaScript Objects
۸- جاوا اسکریپت – ۲: DOM، مدیریت رویداد، jQuery، CDN

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 444 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center