I Am Not Your Negro

 

فیلم مستند من سیاه پوست شما نیستم I Am Not Your Negro 2016 یک فیلم مستند محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی رائول پک براساس دست نوشته ناتمام جیمز بالدوین به نام “این خانه را به یاد داشته باش” است. این فیلم به بررسی تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده از طریق خاطرات بالدوین از رهبران حقوق مدنی مدگار اورس، مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ، جونیور و همچنین مشاهدات شخصی خود از تاریخ آمریکا پرداخته است. این فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم مستند در ۸۹ امین جایزه اسکار بود.

در فیلم من سیاه پوست شما نیستم I Am Not Your Negro 2016 در سال ۱۹۷۹، جیمز بالدوین نامه ای به عامل ادبی خود نوشت که پروژه بعدی او را توصیف  می کرد، “این خانه را به یاد داشته باش”. این کتاب حکایت زندگی و ترور سه نفر از دوستان نزدیک یک شخص انقلابی بود : مدگار اورس، مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ، جونیور. در زمان مرگ بالدوین در سال ۱۹۸۷، تنها ۳۰ صفحه از این نسخه ی خطی را به پایان رسانده بود. فیلمساز رائول پک پیش بینی می کند کتاب جیمز بالدوین هرگز پایان نیافت.

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های مستند سیاه پوستان هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 615 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center