• مخابرات کرمانشاه

IcoFXنرم افزار IcoFX یک راه حل جامع برای ایجاد، استخراج و ویرایش آیکون است. با تعداد زیادی ابزار و بیش از ۴۰ افکت در نوک انگشتان خود، عملاً هیچ محدودیتی برای آیکون هایی که شما می توانید ایجاد کنید وجود ندارد. به سادگی می توانید تصاویر مورد علاقه خود را به آیکون و یا آیکون ها را به عکس تبدیل کنید. این برنامه امکان ایجاد کتابخانه های آیکون و یا تغییر آیکون های درون فایل های EXE را به شما می دهد. برای وبسایت یا وبلاگ خود یک آیکون به همراه URL ایجاد کنید.

با  IcoFX شما می توانید آیکون ها را از فایل های دیگر از جمله فایل های ویندوز ویستا و ویندوز ۷ استخراج کنید. با استفاده از قابلیت پردازش دسته ای به سادگی می توانید با فایل های متعدد کار کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • ایجاد آیکون و نشانگر

برای ویندوز و مک آیکون ایجاد کنید. پشتیبانی از آیکون های ویندوز با وضوح تا ۱۰۲۴×۱۰۲۴ و فشرده سازی PNG. آیکون های مک خود را به آیکون های ویندوز و بالعکس تبدیل کنید. پشتیبانی از نشانگر ثابت و متحرک. برای وبسایت یا وبلاگ خود یک آیکون به همراه URL ایجاد کنید.

  • واردات، صادرات و استخراج

شما به راحتی می توانید تصاویر مورد علاقه خود را به آیکون و یا نشانگر، و یا آیکون ها را به عکس تبدیل کنید. پشتیبانی از فرمت های تصاویر BMP، PNG، JPG ، JPG2000، TIF GIF و غیره. امکان استخراج آیکون ها از فایل های دیگر از جمله فایل های ویندوز ویستا و ویندوز ۷ و مک.

  • ویرایشگر پیشرفته

IcoFX یک ویرایشگر تصویر تمام عیار با بسیای ابزارهای مفید است. شما می توانید اندازه های مختلف قلم مو، اشکال، سختی، حتی حالت های ترکیبی را هنگام نقاشی استفاده کنید.

  • اشیاء تصویر

با استفاده از شی تصویر پیش ساخته، ایجاد آیکون آسانت از این نبوده است. می توانید اشیاء تصاویر را در تصاویر لایه دار ترکیب کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد لایه ها را ترکیب و مجدداً تنظیم نموده و شفافیت را تغییر دهید.

  • فایل های پردازش دسته ای

ایجاد، تبدیل، استخراج و یا صادرات تمام آیکون ها و یا نشانگرهای شما تنها با چند کلیک.

  • کتابخانه های آیکون

IcoFX امکان ایجاد و ویرایش کتابخانه های آیکون و نشانگر با استفاده از ساخته در ویرایشگر منابع را فراهم می آورد. با استفاده از ویرایشگر منابع شما همچنین می توانید آیکون های داخل فایل های exe را تغییر دهید.

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 235 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

فیلم های برتر هفته

Sorry. No data so far.

upload center