IDM

 

نرم افزار جستجوی حرفه ای و حذف فایل های تکراری IDM UltraFinder یک نرم افزار دقیق و کاربردی در زمینه ی مدیریت فایل ها است. IDM UltraFinder یک نرم افزار سبک و سریع است که برای پیدا کردن متن موجود در یک فایل طراحی شده است. IDM UltraFinder همچنین اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن فایل های تکراری ، حذف شده و یا نگه داشتن فایل های کامپیوتر خود اقدام کنید و همچنین به صورت uncluttered در حالی که فضای هارد دیسک را حفظ می کند، جستجوی خود را با استفاده از تنظیمات مختلف پیش بگیرید.

در واقع نرم افزار جستجوی حرفه ای و حذف فایل های تکراری IDM UltraFinder یک موتور جستجوی قدرتمند و حرفه ای برای سیستم عامل ویندوز است که با ارائه ی تنظیمات و قابلیت های پیشرفته به فرآیند جستجوی شما سرعت بیشتری می بخشد و می توانید به سهولت در پیش بردن کار های خودتان از آن استفاده کنید و وقت کمتری را صرف جستجو فایل ها در دستگاه خود کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • ارائه دو روش جستجوی فایل MFT – Full و MFT – Quick
  •  جستجوی متن در فایل PDF
  • جستجوی متن در فایل Word (فرمت .doc/.docx)
  • انجام عملیات باز کردن، تغییرنام، حذف و یا جابجایی پس از شناسایی و یافتن فایل های تکراری
  • جستجوی حرفه ای فایل ها با محتوا یا نام آن ها

راهنمای نصب

۱٫ نرم افزار را نصب کنید.
۲٫ دسترسی نرم افزار به اینترنت را از طریق فایروال مسدود کنید. (لینک آموزش طریقه جلوگیری از اتصال یک نرم افزار به اینترنت)
۳٫ از پوشه Keygen فایل Keygen.exe را به صورت Run as administrator اجرا کنید.نام نرم افزار را از منوی کشویی انتخاب کنید. بر روی Patch host file کلیک کنید.
۴٫ نرم افزار را اجرا کرده و از منوی Help روی Register/Activate کلیک کنید. در قسمت ‌های License ID و Password موارد دلخواه وارد و بر روی Activate کلیک کنید تا در پنجره‌ گزینه‌ ی Offline Activation نمایش داده شود.
۵٫ در فایل Keygen.exe گزینه های User Code 1 و User Code ۲ را از پنجره‌ی Offline Activation کپی و در Keygen وارد کنید، سپس روی Generate کلیک کرده و Authorization Code های تولیدشده را وارد و Activate کنید و قسمت های License ID و Password را نیز با عددهای دلخواه پر کنید.
۶٫ نرم افزار رجیستر شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده خواهد بود.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

مشخصات

دانـــــلود

  • 406 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center