طراحی وب سایت

نرم افزار طراحی وب سایت Incomedia WebSite X5 Professional یک نرم افزار طراحی وب است. با رشد روز افزون استفاده از اینترنت و جامعه مجازی می توان گفت که اینترنت یکی از اعضای خانواده برای کاربران شده است و همچنین طراحی وب سایت امروزه درمیان کاربران کامپیوتر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است همچنین برای یادگیری این کار نیاز به گذراندن دوره های تخصصی و صرف زمان زیادی است. Incomedia WebSite X5 Professional نرم افزاری است که با استفاده از آن به آسانی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از Wizard برنامه در ۵ مرحله یک وب سایت کامل را طراحی کنید.

در مرحله اول General Settings : در این قسمت تنظیماتی از قبیل ساختار اولیه، موضوع وب سایت و اهداف خود را مشخص شده است در  مرحله دوم Map Creation : شما باید مسیر شاخه ها و فایل هایی که می خواهید در وب سایتان قرار دهید را مشخص کنید در مرحله سوم Page Creation : شما در این قسمت اقدام به ساخت صفحه اصلی و صفحه های دیگر وب سایت می کنید مثل:  ساخت فرم، آلبوم عکس، قرار دادن تصاویر و … که همه در این قسمت انجام می شود. در مرحله چهارم Advanced Settings : شما می توانید برای ساخت منو و قرار دادن کلید ها، عکس های پشت زمینه، قرار دادن موسیقی در زمینه سایت و … کار کنید مرحله آخر که همان مرحله پنجم Site Export مربوط به آماده سازی صفحات وب ، ذخیره سازی و قرار دادن بر روی فضای شخصی در اینترنت می باشد.

ویژگی های کلیدی طراحی وب سایت : 

  • امکان ذخیره سازی وب سایت
  • دارای قالب های مختلف جهت ساخت وب سایت
  • قابلیت ساخت صفحه اصلی و صفحه های دیگر وب سایت
  • امکان قرار دادن موتور جستجو در وب سایت
  •  امکان ساخت منو و قرار دادن کلید ها و عکس های پس زمینه
  • امکان قرار دادن موسیقی در زمینه سایت

راهنمای نصب

۱- دسترسی به اینترنت را غیرفعال کنید.
۲- برای نصب نرم افزار اقدام کنید.
۳- بعد از نصب نرم افزار در فایروال سیستم دسترسی نرم افزار به اینترنت را غیرفعال کنید. (دسترسی فایل های imRegister.exe و WebSiteX5.exe را به مسدود کنید)
۴- فایل موجود در پوشه Keygen را اجرا کنید و با انتخاب Professional v14 و سپس وارد نمودن یک آدرس ایمیل دلخواه، با استفاده از Generate به تولید کد فعال سازی بپردازید.
۵- از محل نصب برنامه فایل imRegister.exe را اجرا کنید و پس از وارد کردن همان آدرس ایمیلی که در مرحله قبلی وارد کردید، در پنجره لایسنس وارد کنید، هنگامی که در برنامه پیغام Failed to Connect ظاهر شد در حالیکه کلید Ctrl را فشار می دهید بر روی Next کلیک کنید، در پنجره جدید کد Unlock code را که توسط keygen تولید شده است وارد کنید.
توجه: چنانچه با فشردن کلید Ctrl نتوانستید وارد محیطی شوید که شماره سریال را وارد کنید، از برنامه خارج شوید و این بار فایل WebSiteX5.exe را از محل نصب نرم افزار به صورت Run as Adminstrator اجرا کنید. آدرس ایمیل و کد تولید شده توسط keygen را در پنجره لایسنس وارد کنید، هنگامی که در برنامه پیغام Failed to Connect ظاهر شد در حالیکه کلید Ctrl را فشار می دهید بر روی Next کلیک کنید، در پنجره جدید کد Unlock code را که توسط keygen تولید شده است وارد کنید.
۶- به روزرسانی خودکار نرم افزار را از تب Preferences غیرفعال کنید.

نکات:
– قبل از نصب و اجرای نرم افزار .Net framework 4.7 را نصب نموده و سیستم را Restart کنید.
– ممکن است هنگام اجرای نرم افزار با نمایش Not registered مواجه شوید ولی به آن توجه نکنید.
– شماره سریال برای هر سیستم مختص همان سیستم است.
– ممکن است برخی از قابلیت های نرم افزار همچنان غیرفعال باشند و شما اجازه ی استفاده از آن ها را نداشته باشید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 438 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center