مقدماتی تا پیشرفته آی او اس

آموزش مقدماتی تا پیشرفته آی او اس ۱۱ و سوئیفت ۴ iOS 11 & Swift 4 : From Beginner to Paid Professional یک آموزش پیشرفته و کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. می توان گفت یکی از جامع ترین دوره در توسعه iOS است. این دوره مانند بوت کاپ coding bootcamp به طور شخصی طراحی شده است تا بیشترین مقدار محتوا را برای شما به ارمغان بیاورد و با کمترین هزینه به شما کمک کند.

نویسنده این دوره ها تمام تلاش خود را کرده اند تا یک مسیر یادگیری برای شما فراهم کنند و بک سو هدایت شوید. در این دوره توضیحات توسط موضوعات خاص شکسته نمی شوند و شما می توانید برنامه های خود را ایجاد کنید و سپس یک تون از اصول درون این برنامه ها را یاد بگیرید. این نکته در این دوره قابل اهمیت است که اگر شما قبلاً Swift را می شناسید ایت امکان برایذ شما فراهم است تا بخش Swift را از بین ببرید چون تغییرات بین Swift 3 و Swift 4 جزئی هستند.

اگر هم قبلاً برنامه نویسی نکرده اید مطمئن شوید که درس های Swift را به راحتی فرا می گیرید. ما بر طبق اصول پایه به پایه به شما آموزش می دهیم تا بتوانید گام به گام برنامه های پیچیده را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که این برنامه iOS 11 دارای مجموعه ای از برنامه های جدید است. بنابراین مزیت بزرگی برای ALSO نیز وجود دارد که از دوره iOS 10 استفاده کنید و از محتوای عالی این دوره استفاده کنید.

سرفصل های آموزشی مقدماتی تا پیشرفته آی او اس :

۱- شروع به کار با Xcode 9 و iOS 11
۲- یاد گیری کد با Swift 4
۳- کنترل نسخه با GIT
۴- هسته iOS 11: طرح بندی خودکار، Segues، و برنامه های حرفه ای
۵- در iOS 11 جداول و داده ها
۶- شبکه، API ها، REST، و ساخت یک کلون Slack
۷- نقشه ها و GPS
۸- معرفی اطلاعات هسته ای
۹- توسعه کامل پشته با Firebase
۱۰- معرفی iOS 11 آموزش ماشین با CoreML
۱۱- ARKit و SceneKit

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 389 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center