iSlash Heroes

 

در بازی موبایل iSlash Heroes قهرمانان iSlash ، معمای دذرجه یک iSlash با عناصر گیم پلی مرگبار جدید، کارفرمایان بی باک، گرافیک خیره کننده و تعداد زیادی سطوح چالش برانگیز بازگشته است. استادان نینجای خود را تنظیم کنید و مهارت های بی امان خود را ارتقاء دهید!

گیم پلی اعتیاد آور

آگاه باش! قهرمانان iSlash دارای همان گیم پلی بازی اعتیاد آور است که میلیون ها نفر نینجا را بیدار نگه داشت! و اکنون با ویژگی های جدید، دشمنان جدید و چالش های جدید بسته بندی شده است.

دو حالت // ۷۱۰ سطح (و با سطوح در حال رشد)

مهارت های خود را در حالت تصادفی و زمانی که آماده رها کردن نینجای درونی خود برای نابودی نهایی هستید، تقویت کنید. در عین حال یادگیری به چالش کشیدن توانایی های استادانه آسان است، بازی موبایل iSlash Heroes قهرمانان iSlash دارای دو حالت با ۷۱۰ سطح بسته بندی شده با ساعت ها سرگرمی است!

مغلوب ساختن رؤسای شرور

قهرمانان iSlash کارفرمایان شرور مرگباری را معرفی می کنند که زمین را با ترس اداره می کنند. هر کدام از آن ها دارای مهارت های ضعیفی در آستین خود هستند اما هیچکس شکست ناپذیر نیست. با هنر و صنعت خود با آن ها مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید. سرنوشت شما در نوک انگشتان شماست!

نینجای اجتماعی

زمانی که هیچ کس در اطراف شما نیست، موفقیت معنایی ندارد! با اتصال به فیس بوک نینجا اجتماعی خود را راضی کنید. در صورت نیاز به یکدیگر کمک کنید اما همیشه به آن ها نشان دهید چه کسی بهترین است!

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 354 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center